Kimdir?

Vikings oyuncusu Astrid kimdir? Yaşı boyu kilosu nereli ve resimleri

Vikings dizisindeki Astrid Gerçek adı Josefin Asplund güzel oyuncu hakkında biraz konuşalım. Lagertha’nın sevgilisi Norveç kralı kaçırdığından beri keyfi yerinde görünüyor. Artık o da bir kraliçe oldu diyebiliriz.

Doğum tarihi: 1991 (27 yıl yaşında), Stockholm, İsveç

Josefin Asplund, İsveç’teki Södra Latins Gymnasium’daki Dramatik Sanatlar Programından 2010 yılında mezun olan İsveçli bir aktris. Kısa bir süre sonra, Daniel Craig’in kızı, The Dragon With Girl adlı kızı ile oynadığı ilk uluslararası rolünü aldı. David Fincher tarafından yönetildi. Yılbaşından beri, Mikael Marcimain’in yönettiği, ödül kazanan İsveçli bir drama olan Call Girl’da liderlerden birini oynamaya devam etti.

2015 yılında Josefin, aynı isimle İsveç’in en çok satan romanına dayanan Levan Akin’in yönettiği ve yazdığı bir fantezi draması The Circle’da liderlerden biriydi. 2016 sonbaharında Josefin, Luc Chalifour tarafından yönetilen bir Fransız ve Belçikalı ortak yapım olan Seven Dwarfs and Me adlı yeni bir dizide “Blanche” olarak görülecektir. Josefin, 2012 ve 2015 yıllarında Stockholm Film Festivali’nde Yükselen Yıldız Ödülü’ne aday gösterildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı