Veysel Zaloğlu kimdir?

Veysel Zaloğlu kimdir?

Veysel Zaloğlu , hepimizin bildiği lanet bir meksikalıdır. Desem zaten herkes kim olduğunu az çok anımsayacaktır 🙂

Veysel Zaloğlu kimdir? Öncelikle kendisini sosyal medyada vine tarzı videolar çekerken hatırlıyoruz. Çektiği videolar gayet profesyonel olsa da asıl patlamayı Amerikan Dublaj ‘ları sayesinde gerçekleştirdi.

Ekim ayından itibaren instagram ve facebook yani kısaca sosyal medya hesaplarının %800 kadar arttığı takibimizden kaçmadı. İstanbul Aydın Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü öğrencisi olan Veysel Zaloğlu, son dönemde yakaladığı popülerlik sayesinde kendisine ” Ben artık lanet bir ünlüyüm ” sıfatını yakıştırmaktadır.

Veysel Zaloğlu hakkında kişisel yorumum olarak sadece dublaj değil, yaptığı dublajlara kendinden bir şey katması ve ALLAH vergisi olan sesini gayet etkili kullanması onun popülerliğine popülerlik kattı. Dublajlarında en çok kullandıklarına gelirsek ; öncelikle karakterimizin ismi kesinlikle Jonathan 🙂 . Her dublajında büyükannesi ‘nden bahseder ve Meksika’ lıların lanet oluşu ile ilgili dem vurur. Genel olarak ülke gündemini meşgul eden saçma salak videolar ‘a yaptığı montajlara yeniden hayat verir. Son zamanlarda profesyonel seslendirmelere de başlamıştır.  Belki bir Veysel Zaloğlu vikipedi değiliz ama elimizden gelen budur 🙂