TrendSokak

Tozlu giyim mağazaları nerelerde

Tozlu giyim mağazaları hangi illerde var ? Tozlu giyim mağaza istanbul, tozlu giyim mağazası ankara, tozlu giyim mağazaları nerelerde var ? 

Tozlu Giyim kurulduktan sonra büyük bir çıkış yakaladı ve ürünleri bayanların favorileri olmaya devam ediyor.Bayan giyimde oldukça iddialı ürünleriyle dikkat çeken Tozlu Giyim numarası adresi hangi illerde ve ilçelerde var ? Bu soruyu birçok bayan sormakta. Biz de sizin için bunu araştırdık ve Tozlu Giyim Mağaza adresleri ve telefonlarını paylaşacağız.

Tozlu Giyim Mağazaları Nerelerde?

2001 yılından bu yana bayan giyimde kadınların ilgisini çeken Türkiye’nin en hızlı büyüyen, markalaşan, giyim sektöründe ilk 3 sırada yer alan Tozlu Giyim kadınların ilgisini çekmeye devam ediyor. Yüzlerce çeşit ürünlerle sadece kendi markasını bünyesinde bulunduran marka milyonlarca kullanıcısına zarafetin ve şıklığın önemini de göstermiş oluyor. Kurulduğu günden bu yana kadınların büyük ilgisini çeken markanın ülkemizde birçok ilde ve ilçede şubeleri bulunmaktadır. Bugünkü yazımızda Tozlu giyim mağazaları nerelerde var? Hangi illerde var? Yazımızda bulabilirsiniz.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen İnternet yatırımı olan Tozlu Giyim’in aylık 9 milyon ziyaretçisi ve 4 milyon ürün gönderimi olan bir Anadolu markası olarak dikkat çekmeye devam ediyor. Online giyimde ilk 3 sırada yer alan marka tekstil ve moda sektörünün öncü markası olmayı başarmıştır. Hızlı büyüme sürecinde marka bilinirliği ve itibar yönetimi alanlarında hizmet vermeyi amaçlayan Avantgarde bugüne kadar otomotiv, ulaştırma, inşaat, sağlık, mobilya, aksesuar, eğlence, emlak, çocuk giyim, FMCG ve madencilik gibi pek çok farklı markaya operasyonel PR ve iletişim danışmanlığı hizmetini vermiştir.

Markanın ürün fiyatındaki uygunluğu, diğer mağazalara göre ürünlerini kendilerinin üretiyor olması, alışverişte güvenilir adres olması ile başarılı bir grafik çizmeyi başarmıştır. Ürünlerinde uygun fiyat seçeneği olması ile her geçen gün daha da büyüyen markanın mağaza sayıları da çoğalmaya devam ediyor.

Hazır giyim siteleri denildiğinde akla pek çok seçenek gelmektedir. Yerli sermaye ile kurulan bir markamız olan Tozlu Giyim 1000 çalışanı ile tamamen kendi ürünlerini pazarlamaktadır. 2010 yılında internet mağazasını açmaya karar veren e-ticaret girişimlerinden biri olan Tozlu giyim, Türkiye’de doğup dünyaya yayılmak ve global marka haline gelerek hayalini gerçekleştirmektedir.

İşte Bazı Tozlu Giyim Mağaza ve Adresleri

Tozlu giyimde tesettür giyim dışında erkek giyim, kadın giyim, çocuk giyim, ayakkabı, çanta gibi müşterilerine pek çok seçenek sunmaktadır. Markanın gerek fiyatlarındaki uygunluk ve kalitesi ile başarılı bir grafik çizmektedir. Bu doğrultuda büyüyen Tozlu giyim mağaza sayısını da her geçen gün artırmaktadır.

Tozlu Giyim Samsun Şubesi

Adres: Atatürk Bulvarı No.286 Tekkeköy/Samsun

Telefon: 0(362)266 98 92

Faks:0(362)266 98 59

Tozlu Giyim Amasya Şubesi

Merkez/Amasya

Adres: Gökmedrese Mah. Mustafa Kemal Paşa Cad. Müze Karşısı No:94 Tel: 0358 218 98 12

Tozlu Giyim Ordu Şubesi

Dilay-Merkez/Ordu

Adres: Yenimahalle İsmet Paşa Cad.No:1 Tel: 0452 212 21 03

Merkez/Ordu

Adres : Yenimahalle Atatürk Bulvarı No:24/a Tel :0 452 214 40 48

Merkez /Ordu

Adres: Düz Mah. Sırrı Paşa Cad. No:62/A 0452 225 33 18

Tozlu Giyim Tokat Şubesi

Tozlu Giyim Giresun Şubesi

Merkez/ Tokat

Adres: Semerkant Mah. Gaziosman Paşa Sok. Emniyet Müdürlüğü Karşısı No:3 Tel : 0356 213 20 47

Tozlu Giyim Çorum Şubesi

Merkez/Çorum Şubesi

Adres: Gülabibey Mah. Uğur Mumcu Cad.No:4

Ankara Tozlu Giyim

Cumhuriyet Mah. Turan Cad. No:19-A Polatlı/Ankara

Tozlu Giyim Şubeleri; bulunduğu yerlerde kaliteyi uygun fiyata sunan marka ciddi başarılara imza atmayı başarmıştır. Marka, Samsun, Amasya, Ordu, Tokat, Giresun, Ankara ve Çorum bu il ve ilçelerde hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı