arama

Siren Ertan Kimdir Nereli Boyu Yaşı Kilosu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Herkesin merak ettiği Siren Ertan kimdir? Yüksek sosyetenin güzeller güzeli ünlü isimlerinden birisidir. Her zaman şık ve estetik görünümü ile magazin dünyasının gündeminde yer almaktadır. Makalemizde Siren Ertan boyu yaşı kilosu hakkında bilgiler vereceğiz.21 Kasım 1971 yılında İzmir’de doğmuştur. 

Böylece Siren Ertan nereli sorusu da cevap bulmaktadır. Herkesin bildiği gibi İzmir ilinin kızları güzelliği ile ün salmıştır. İşte Siren Ertan’ın güzelliğinin sırrı da İzmir’den gelmektedir.43 yaşında olmasına rağmen mankenlere taş çıkartan vücudu ile dikkat çekmektedir.168 cm boyunda ve 48 kg’dır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Tasarım Bölümü mezunudur. Gökhan Çarmıklı ile mutlu bir evliliği vardır.

İş kadını, modacı ve tasarımcıdır.13 yıldır kendi ismini taşıyan markası ile sevdiklerine ve insanlara hizmet sunmaktadır. Kusurlu vücut hatlarını yok etmek için tasarımlar yapmaktadır. Uzun vadeli planlar yapmayarak anı yaşamayı tercih etmektedir. Günübirlik seyahatler yapmaktadır. Daima bavulu seyahatler için hazırdır.

Ayrıca kusursuz fiziğini sağlıklı beslenmesine borçludur. Bakımlı ve zarif olmayı sağlıklı beslenmeye bağlamaktadır. Her daim şıklığı ile adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Çocukluğundan beri modaya meraklı olan Siren Ertan bu yüzden eğitim hayatında da tekstil bölümünü tercih etmiştir. Kendi işini kurarak giyim tarzını insanlarla da paylaşmıştır.

Siren Ertan Resimleri

siren ertan çarmıklı siren ertan çarmıklı siren ertan ...

siren ertan vikipedi

Siren Ertan / 3 - Magazin Foto Galeri

siren ertan boyu yaşı

Siren Ertan / 17 - Magazin Foto Galeri

siren ertan resimleri