arama

şevval sam vikipedi kimdir nereli boyu yaşı kilosu sevgilisi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

şevval sam nereli,sevval sam kimdir,şevval sam boyu yaşı kilosu,şevval sam vikipedi

Şevval Sam denilince akla ilk olarak Bodrum gelir. Yıllarca güzel sesi ve fiziği ile ekranlarda zaman zaman dizilerde boy gösteren Şevval Sam bir Bodrum aşığıdır. Bodrum denilince ilk akla gelen isim olması da televizyonlarda yıllarca Bodrum dizileri yapmış olmasından kaynaklanır. Süper Baba dizisiyle başlayan oyuncu, Gülbeyaz ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde de oynamıştır. Son dizisi olan Bodrum Masalı da izleyicilerini her Perşembe ekrana kilitlemeye daha en baştan başlamıştır. 

şevval sam vikipedi kimdir nereli

Peki, Şevval Sam kimdir? Ünlü şarkıcı Leman Sam’ın kendi kadar güzel, kendi kadar zeki ve başarılı şarkıcı aynı zamanda da oyuncu olan kızıdır. Çoğu ünlü çocukları gibi ailelerinin gölgesinde kalmamış aksine Leman Sam’ın kızı sıfatıyla değil de başlı başına Şevval Sam adıyla kısa sürede üne kavuşmuştur. Şevval Sam nereli? Diye soracak olan hayranlarına İstanbul doğumlu olduğunu söyleyebiliriz.

Fakat herkes onun yapmış olduğu dizilerden ötürü Bodrumlu olduğunu düşünebilir. Çoğu röportajında da kendinin Bodrumlu olduğunu belirtir. Oranın maviliğine ve yeşiline âşık sanatçı Şevval Sam boyu yaşı kilosu da hayranlarının en merak ettiği konudur. Şevval Sam’ın boyu, 1.65; yaşı 43’tür. Güzel fiziğini uzun süredir koruyan ünlü sanatçının kilosu 55’tir.

Şevval Sam Resimleri

sevval sam nereli

sevval sam nereli

şevval sam kimdir sevgilisi | trendsokak.com

şevval sam kimdir sevgilisi

sevval sam kimdir nereli sevgilisi kimdir resimleri | trendsokak.com

sevval sam kimdir

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.