arama

serel yereli kimdir nereli boyu yaşı kilosu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Serel Yereli kimdir Tam ismi Buse Serel Yereli olan genç kız Bodrum Masalı dizisinde Alara karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran genç bir oyuncudur. Serel Yereli nereli İzmirli olan genç oyuncu ilk olarak aşk hayatının çok fazla gündemde olmasını değil iş hayatındaki başarıları ile gündemde kalmak gibi güzel bir düşüncesi bulunmaktadır. Yeni başladığı oyunculuk kariyerinde şimdilik iyi bir çizgide bulunmaktadır. 

Serel Yereli boyu yaşı kilosu 59 kiloda 1,80 boyunda olan genç oyuncu 21 yaşındadır. Bu kadar genç olmasına rağmen son derece güzel fiziği ve çekici yüzüyle etrafında oldukça dikkat çekiyor. Yeditepe üniversitesi tiyatro bölümüne devam etmekte olan genç oyuncu başarılı bir kariyer grafiği çizecek gibi duruyor. Lise eğitimine devam ettiği sıralarda O Ses Türkiye programına katılmış ancak başarılı olamamıştı.

Serel Yereli güzelliği ile dizi ve sinema dünyasında büyük bir ilgi göreceğe ve bu ilgiyi de yıllarca devam ettirebileceği düşüncesindeyiz. Oyunculuk yeteneğinin de her geçen gün geliştiğini ve bu alanda çok iyi projelerin altına imzasını atacağını sevenlerine duyurdu.

Serel Yereli Resimleri

Alara Bozbey Kimdir? Biyografi... Lale Mansur Kimdir, Kaç Yaşında ...

serel yereli boyu

Bodrum Masalı Cenk Kimdir? - Bora Cengiz - 2016 Bedava İnternet ...

serel yereli vikipedi

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.