arama

Seda Bakan Vikipedi Kimdir boyu yaşı kilosu oynadığı diziler

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Son dönemin popüler ismi Seda Bakan hakkında bilgi almak isteyen hayranları için küçük bir yazı hazırladık.. Peki, Seda Bakan kimdir nereli boyu yaşı nedir hangi dizilerde oynamıştır ? Gebze doğumlu güzel oyuncu Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümünü bitirdi. 

Sana mecburum ile televizyona adım atan oyuncuyu Türkiye’ye tanıtan Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisindeki Eda karakteridir. Uzun soluklu dizide dram oynayan Seda Bakanın komedi yönünü Murat Cemcir ve Ahmet Kural ikilisi ile geliştirdi. Selçuk Aydemirin dokunuşlarıyla adeta içindeki komedyen kızı çıkarmıştır.

Kardeş Payı dizisinde Feyza rolü ile komedi patlaması yaparak popülerliğini maksimuma çıkarmıştır. Dizide seslendirdiği şarkılarla müzik yönünün olduğunu da seyircilere göstermiştir. Bu dönemde ciddi bir sempati kitlesi kazanan Seda bakan resimleri arama motorlarında en çok aratılan oyuncuların başında gelmektedir.

Seda Bakan nereli? Gebze doğumlu olan oyuncu Kocaeli’nde yaşamış ve üniversite hayatını Sakarya’da geçirmiştir. Seda Bakan boyu yaşı kilosu hakkında merak edenler için 1.70 boyunda 54 kg. ağırlıkta ölçülere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Müzisyen Ali Erel ile evli olduğu 2014 yılından itibaren asıl adı Seda Bakan Erel olarak geçmektedir. 

Seda bakan Resimleri

Seda Bakan - en yeni

seda bakan boyu yaşı kilosu

Seda Bakan 'nın Hayatındakı Tüm Bilmek istedikleriniz, Biyografisi

seda bakan kim

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.