arama

Replika Adidas ayakkabı nereden alınır?

Replika Adidas ayakkabı nereden alınır?
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Replika Adidas Superstar , Replika adidas ayakkabı alınır mı ? replika ayakkabı nedir ? Replika ayakkabı siteleri.

Herkese merhabalar , adidas malum üç çizgiye paralar akıttığımız bir ayakkabı markası , kalitesi konusunda aslında çokta abartılacak bir durumu yok. Sadece adidas olması yani marka değerinden dolayı satılıyor olması kalitesinin önüne geçmekte. Bknz  : Adidas olsun taştan olsun.

Adidas replika ürünler

Gerçekten orjinal fiyatları cep yakmakta artık. Bir ayakkabı nasıl 400 TL olabilir ? İnanılır gibi değil. Lakin şu da bilinmeli ki, bu tarz markaları bu hale getiren fiyatlarını bu tür seviyelere getirende marka takıntılarıdır. Üstelik bu ürünlerin orjinallerinin hepsi de Çin üretimidir. Evet diğer markalar gibi Adidas ‘ında üretim fabrikaları Malezya , Çin , Tayvan gibi uzakdoğu ülkeleri.

Peki herşeyin replikası olur da ayakkabı nın olmaz mı ? Cevabını yazmak bile istemiyorum. Özellikle Adidas Superstar modelinin replikası ülkemizde de zibillah gibi. Lakin hiç tatmin edici değil.

Sırf denemek için 1 çift aldım lakin kalite konusunda bırakın orjinalini verdiğiniz paraya bile değmeyecek bir ayakkabı. Sürekli giyen bir insan için maksimum taş çatlasa kullanacağınız 1 -2 ay. Dahası gitmez.

Peki orjinal adidaslar 400 TL iken .Replika adidas fiyatları ne kadar ? Onlarda 60 70 80 TL civarında bilemedin 100 TL. Replika ayakkabı satın almak istiyorsanız ilk bakacağınız yer Türkiye içerisinde İstanbul Fatih te bulunan Kapalı çarşı  beyazıt tarafı dır. Resmen yerlere dökülmüş pazarcılık usulü satılmaktadır. İstanbul ‘ da değil iseniz instagram ayakkabıcılarını kurcalamanızı öneririm. Her 2 ayakkabı satan butikten birisi replika instagram ayakkabı sayfasıdır.

Bunların haricinde replika adidas ayakkabıları Aliekspress gibi uzakdoğu sitelerinde de bulabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.