arama

Ne Giysem Yakışır Başvuru 2016

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş

Son yıllarda moda programları, tarz yarışmaları büyük bir yükselişe geçti. Son olarak ise Tv8 ekranlarında yeni bir tarz yarışma programı başlıyor. Yeni sezona damga vurması beklenen programın adı “Ne Giysem Yakışır”. 

Daha önce yayınlanmış olan “Bana Herşey Yakışır” programıyla benzer formatta olacağı düşünülen programda yarışmacılar kendilerine en çok yakışan kombini gün içerisinde oluşturmaya çalışacaklar. Programda jüri üyesi olarak ünlü modacı Cengiz Abazoğlu bulunuyor. Cengiz Abazoğlu geniş moda bilgisiyle yarışmacıları yorumlarken aynı zamanda ekran başındaki izleyicilere de modayla ilgili önemli bilgiler verecek. Peki, ne giysem yakışır başvur işlemi nasıl gerçekleşiyor?

Ne Giysem Yakışır Başvuru formu doldur işlemi sayesinde katılımcılar başvurularını kolayca gerçekleştirebilirler. Öncelikle Tv8 başvuru sayfasına giriş yapmalısınız. Daha sonra Ne Giysem Yakışır programını bulmalısınız. Burada sizi iki çeşit başvuru şekli karşılayacak. İsterseniz Ne Giysem Yakışır Başvuru formu doldur işlemini seçebilir isterseniz de videolu başvuru yapabilirsiniz. Öncelikle başvuru formu hakkında bilgi verelim. İlgili alana giriş yaptıktan sonra sizi birçok soru karşılayacak.

Köşesinde kırmızı yıldız olan soruları doldurmadan başvuru işlemini gerçekleştiremezsiniz. Bu yüzden tüm soruları dikkatlice cevaplayın. Temel sorulardan sonra hobileriniz, tarzınız gibi sorular bulunuyor. Bu soruları etkileyici bir şekilde cevaplandırmalısınız. Unutmayın binlerce başvuru yapılıyor. Son olarak bir fotoğrafınızı yüklüyorsunuz. İsteğe bağlı olarak video da yükleyebilirsiniz. Daha sonra sözleşmeyi kabul edip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Eğer videolu başvuru yapmak isterseniz temel bilgilerinizi girdikten sonra kendinizi anlattığınız bir video yükleyerek sözleşmeyi kabul edip ne giysem yakışır başvur işleminizi tamamlayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Sevil
  3 sene önce

  Başvurdum bakalım inşallah ne giysem hyakışırdan ararlar, cengiz abazoğlunu çok seviyorum

  1
  yorum beğen