Kuryenet Sivas İletişim

Kuryenet Sivas İletişim ve Sorgulama

Sivas’ın birçok bölgesine hizmet veren Kuryenet firması bu bölgelerde profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Oldukça köklü bir firma olan Kuryenet firması firmaların dağıtım işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirme özelliğini sahiptir. Özellikle Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet verdiği için profesyonellik konusunda kendisini oldukça geliştirmiştir.

Kuryenet firması Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Bazı illerde birden fazla şubeler ile hizmet verirken bazı illerde sadece bir şube ile hizmetini sürdürmektedir. Kuryenet firması Sivas’ta sadece bir şube ile profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Kuryenet firmasının sunmuş olduğu profesyonel hizmetten faydalanarak dağıtım işlemlerinin başarılı bir şekilde yapılmasını sağlayabilmek mümkündür.

Kuryenet Sivas Şubeleri

Dağıtım işlemleri konusunda oldukça profesyonel olan Kuryenet firması Sivas’ta tek bir şube ile profesyonel bir şekilde hizmet sürdürmektedir. Merkez Sivas şubesi Eski Kale Mahallesi M.tomar Apartmanı Uluçay Sokak Kat 1 numara 4 Merkez Sivas adresi ile hizmet vermektedir. Şubenin telefon numaraları ise 0346 223 44 58 ve 0543 223 44 58 şeklindedir. Bu numaraların üzerinden şube ile iletişim kurabilmek mümkündür.

Kuryenet firmasının şubelerindeki iletişim numaralarını kurarak şube yetkilileri ile iletişim kurabilmek mümkündür. Şube yetkililerine ulaştıktan sonra birçok işlem yapabilme fırsatına sahip olabilirsiniz.  Kuryenet firması ile iletişim kurduğunuzda yapabileceğiniz işlemler şu şekildedir:

  • Gönderiler için adres değişikliği talebinde bulunma
  • Gönderilerin nerede olduğunu öğrenebilme
  • Gönderiler için telefon numarası değişikliği talebinde bulunma
  • Gönderilerin hangi tarihte teslim edileceğini öğrenebilme
  • Gönderilerin teslimat sürecini öğrenebilme
  • Adreste bulunulmadığı durumlarda gönderinin ne olacağı hakkında bilgi sahibi olabilme

Gibi çeşitli seçenekler yer alıyor. Aynı zamanda Kuryenet firmasının çalışma saatlerini de yetkilileri ile iletişime geçerek kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Böylelikle Kuryenet firmasının sunmuş olduğu profesyonel hizmetten faydalanabilirsiniz.