arama

Kadınlar İçin En Güzel 20 Dövme Modeli

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Dövme kendimizi bildik bileli güzelliğimize güzellik katmaya çalışan estetik değeri olan bir materyaldir. Bir kere yaptırınca da arkası gelen ender şeylerdendir. Bağımlılık yapar. Erkekler için bambaşka duygular ifade ederken, kadınlar içinse tamamen başka duyguları yansıtır. Bu yazımızda sizlere kadınlar için en güzel 20 dövme modeli önerisi sunmaya çalışacağız. 

Dövme Boyutları

Kadınlar için en güzel 20 dövme modeli dövme boyutları ile de paralellik göstermektedir. Örneğin dövme yaptırmak isteyen bir bayan öncelikle ne istediğine uzun düşünceler sonucu karar vermelidir. Kalıcı dövme yapılacaksa bu durumu çok iyi düşünmek ve ileride pişman olmamak adına uzun araştırmalar yapmak daha iyi olacaktır. Yeni başlayanlar için küçük boyutlardaki dövmeler ideal olacaktır. Bu küçük dövmeleri ilerleyen yıllarda zevkinize göre büyütebilir ya da çoğaltabilirsiniz.

Bilek Dövmeleri

El ve ayak bileği en çok tercih edilen Kadınlar İçin En Güzel 20 Dövme Modeli arasına girmeyi başarmış bir dövme yeridir. Dilerseniz bileklerimize ne dövmeleri yapabileceğimize bir göz atalım. Kadınlar için en güzel 20 dövme modeli birinci sırayı isimlere verir. Sizin için değerli olan isimleri el ve ayak bileğinize yazabilirsiniz. Böylelikle o isimler sizinle birlikte sonsuzluğa ulaşacaktır 

İkinci olarak sevdiğiniz ve önem verdiğiniz insanların sözlerini de kulağınıza küpe niteliğinde bileklerinize kazımaya ne dersiniz? Gelelim sizi yansıtacak dövmelere bayanlara en çok yakışan ve üçüncü sırayı verdiğimiz ok dövmeleridir. Ok sadeliği ve istikrarlılığı sembolize eder. Kelebek, kuş ve yonca dövmeleri de bilekte hoş duracak ve sizin duygusallığınızı ifade edecektir.

Boyun Dövmeleri 

Bayanlarda kadınlar için en güzel 20 dövme modeli içinde en çok yakışan ikinci yer ise boyundur. İster enseye isterseniz boynunuz ile göğsünüz arasında belirleyeceğiniz bir yere yapacağınız tüy, çiçek, ağaç, sıra kuşlar, sonsuzluk, kalp, güneş, çiçek tamamen size özel ve sizi yansıtacak türde fotoğraf dövmeleriyle de şekillenebilir. En güzelini ve en anlamlısını en sona sakladık tabi. Eğer bir evcil hayvan sahibiyseniz onun patileri de boynunuzu süsleyebilir.

Klasik bir kelebek dövme modeli. Hem erkekler hem de bayanlar için ...

degisik dovme modelleri

bayanlar ıçin dövme modelleri 2014

zarif bayan bilek dovme

Bayanlar İçin En Güzel Dövme Model fikirleri 2015 |

bacak dovme modeli 2016

Bayanlar İçin En Güzel Dövme Model fikirleri 2015 |

bayan dovme modeli

Bayanlar İçin En Güzel Dövme Model fikirleri 2015 - BilgiNar.com

bayan dovme 2016 modelleri

Kadınları Seksi Gösteren 20 Dövme Modeli | BeyazMag.

en iyi dovme modelleri

en güzel kadın dövme modelleri | Moda Blogu

dovme modelleri 2

Kadınları Seksi Gösteren 20 Dövme Modelleri

kadin dovme modelleri

Bayanlar İçin En Güzel Dövme Model fikirleri 2015 - BilgiNar.com

dovme modelleri

Bayanlar İçin En Güzel Dövme Model fikirleri 2015 |

bayan dovme modelleri

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.