Sosyal Medya

Instagram Yüklenmiyor Hata Veriyor!

Bugün karşınıza instagram yüklenmiyor veya instagram sürekli hata veriyor sorunu ile karşınızdaız. Fotoğraf ve vidyo paylaşım sitesi olarak sektöre adım atan ve kısa süre içerisinde bu sektörün hakimiyetini eline alan instagram, milyonlarca kullanıcısı ile birlikte ses getirmeye devam ediyor. Bu site üzerinden sizler de anlık fotoğraflar paylaşabilir ve dilerseniz yer bildirimi eklemesi de yapabilirsiniz.

Takipçileriniz nerede olduğunuzu ya da neler yaptığınızı bu uygulama aracılığı ile kolayca takip ediyor ve hem beğeni atıyor hem de yorum yapıyorlar. Peki ama instagram yüklenmiyor sorunu yaşayanlar ne yapmalı? Uygulamayı indirmek istiyorsunuz ancak sürekli olarak hata alıyorsanız, bu yazı sizlere de fayda sağlayacak ve indirme işlemi için yardımcı olacaktır. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

Instagram Yüklenmiyor Hata Veriyor!

1. Bağlı olduğunuz internet ile ilgili bir sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz ve bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için interneti kapatıp mobil veri ile indirme yapmanızı tavsiye ediyoruz. Genellikle işe yarayan bir yöntem ve bu sayede sizler de instagram uygulamasını yüklemiş olacaksınız. Bir diğer yöntem ise internetinizi kapatıp açmak olacaktır yani modeminizi kapatmanız ve yeniden açmanız yeterlidir.

2. Cihaz hafızasını kontrol ettiniz mi? Belki de yeterli yeriniz yok ve bir şeyler silmeniz gerekiyor olabilir. Instagram boyutuna sahip birkaç uygulamayı sildikten sonra yeniden download etme işlemini gerçekleştirebilir ve yüklemelerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Cihazlarınızda çok fazla uygulama varsa eğer yetersiz alan nedeniyle de bu sorunu yaşayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

3. Ayarlar menüsüne giriş yapın ve hemen ardından uygulama yöneticisine tıklayın. Tümü seçeneğini işaretledikten hemen sonra Google Play Store menüsüne geçiş yapın. Son olarak silme işlemini gerçekleştirebilir ve yükleme için cihazlarınızı hazır hale getirebilirsiniz.

Bahsi geçen yöntemlerden herhangi birini tercih edebilir ya da dilerseniz tümünü sorunsuz bir şekilde uygulayabilirsiniz. Yükleme hatası alan çok fazla insan var ve bu hatanın çözümü için maddeler halinde sizlere de yardımcı olmaya çalıştık. Instagram, en popüler paylaşım sitelerinden bir tanesi ve hali hazırda zirvede yer aldığını da unutmamak gerekiyor. Güncellemeler ile birlikte sürekli olarak kendini geliştiriyor ve kullanıcı taleplerine yanıt verebilmek adına elinden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyor.

Yükleme hatası aldığınızda bu sorun genellikle internet bağlantınıza bağlı olarak gelişiyor ve modeminizi resetlemeniz yeterli olacaktır diye düşünüyoruz. Tüm bu işlemleri eksiksiz bir şekilde yerine getirdiniz ancak yine de sonuç elde edemediğinizi ifade ediyorsanız eğer instagram yetkilileri ile irtibata geçmeyi deneyebilirsiniz. Mail yolu ile iletişim kurmak mümkün ve bu sayede sizler de sonuç elde etmiş olacaksınız. En geç 1 hafta gibi bir süre zarfında sizlere geri dönüş yapıyor ve sorununun ana kaynağını tespit ediyorlar.

Instagram yüklenmiyor hatasına genel hatları ile değinmeye çalıştık ve bu konuda başarılı olduğumuzu da düşünüyoruz. Birçok farklı kaynağı incelediğinizde daha çok yüzeysel çözüm önerilerinin yer aldığını göreceksiniz ve bu öneriler fayda sağlamayacaktır. Yükleme sorununu ortadan kaldırmak için sizlere sunduğumuz maddeleri eksiksiz uygulamanız yeterli olacaktır ve editörlerimiz tarafından test edildiğini de hatırlatmak isteriz.

Her geçen gün daha kalabalık bir kitleye hitap etmeyi başaran instagram, güncellemeler sayesinde bir adım daha öne çıkıyor ve insanların vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Henüz bu platformda bir yeriniz yoksa eğer sizler de yeni bir üyelik oluşturabilir ve takipçileriniz ile buluşma gerçekleştirebilirsiniz. Eğer dilerseniz ticari yani işletme modeli bir sayfa ile ürünlerinizin satışını da yine bu uygulama üzerinden yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı