arama

Hostes maaşları ne kadar?

Hostes maaşları ne kadar?
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Hostes maaşları ne kadar, hangi havayolu şirketi en çok hostes maaşı veriyor inceledik. Hostes maaşları skalası deneyime göre değişebilir.

Kabin memuru bölümünden mezun oluş işe deneyimsiz başlayan hostesler için maaş biraz düşük gelebilir. Fakat deneyim ve performana göre hostes maaşında artış olacaktır. Yeni başlayanlar için hostes maaşları 3.000 TL – 5.000 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Hostes maaşları şirketlere göre de farklılık gösteriyor. Şirketin kurumsallığı veya prestijine göre bu oran artar veya azalır.

Deneyimli hostes maaşları

En az 5 yılını doldurmuş olan hostes maaşları performansına göre 6.000 TL ile 8.000 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Hostes maaş artışları deneyimin yanı sıra performans da önemli bir etkendir.

Meslekte 15 yılını doldurmuş memurların maaşları 15.000 TL ye kadar çıkabiliyor. Hostes maaşları yanı sıra ek ücretler ile kazanç sağlayabiliyor.

THY, Pegasus ve diğer havayolu şirketlerinin hostes maaşları hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.hostes-nasil-olunur.com/hostes-maaslari-ne-kadar-2019-2020/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.