arama

Güldüy güldüy Beren Gökyıldız kimdir yaşı boyu kilosu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Beren Gökyıldız kimdir sorusunu izlediğimiz eğlenceli programdan sonra mutlaka kendimize soruyoruz. Beren Gökyıldız yaşı 7 olan ve Kocamın Ailesi dizisi ile kendini milyonlarca kişiye sevdiren bir oyuncudur. Henüz ilkokul eğitimi almaktadır. Kocamın ailesi adlı dizide Pelin olarak tanıdığımız Beren Gökyıldız dizide evin en küçük kızı rolündeydi ve olgun cümleleri ve anlayışlı tavırlarıyla, giyimi ve kuşamıyla oyunculuğunu en güzel şekilde gerçekleştirmiştir.

Sonrasında ise Anne dizisinde oynamış ve şuanda Güldüy Güldüy adlı çocukların yer aldığı show programında oyunculuğunu devam ettirmektedir. Okulunun her zaman için ön planda olduğunu belirten Beren Gökyıldız ile annesi yakından ilgilenmekte ve okulunu aksatmaması için oldukça çaba göstermektedir. Uyku düzeninin de önemli olduğunu belirten Beren ve annesi çekimlerde fazla yoğunluk olmayacak şekilde katılıyor. 

Arkadaşları tarafından da çok sevilen Beren kendi hayatında da oldukça neşeli bir karakter olduğunu belirtiyor. Okulu nedeniyle okul döneminde oyunculuk hayatına çok fazla ağırlık veremediğini belirten Beren Gökyıldız okul ile oyunculuğu aynı anda sürdürebildiğini fakat okulunun her zaman daha ön planda olduğunu söylüyor.

Beren Gökyıldız Resimleri

Beren Gökyıldız fotoğrafları ~ Sinematurk.com

beren gökyıldız kimdir

beren gökyıldız (@BerenGoky) | Twitter beren gökyıldız kaç yaşında[/caption]

Beren Gökyıldız - Sinemalar.com

güldüy güldüy beren gökyıldız

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.