arama

Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlilik Teklifi Fikirleri
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Hayatın en unutulmaz anlarından biri de hiç şüphesiz evlilik teklifi edilen ve alınan zamandır. Bir erkek cinsi olarak sizler de evlilik teklifini nasıl edeceğinize henüz karar vermediyseniz birkaç ipucunu bilmenizde fayda vardır. Evlilik Teklifi Fikirleri ‘ ni sizin için toparladım. Öncelikli olarak mutlaka evlilik teklifi yapacağınız tarihi çok önceden belirlemeli ve hazırlıklarınızı rahatlıkla yapmalısınız. Şaşırtıcı bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Kadınlar her zaman ilk olan şeylere şaşırırlar ve asla hayır diyemezler. Herhangi bir ünlü ressama birlikte olduğunuz bir porte çizdirerek evlilik teklifini gerçekleştirebilirsiniz. Bu porteden bir el çıkarsa ve yüzüğü de uzatırsa artık evet demesi kaçınılmaz olacaktır. Evlilik teklifini yapacağınız tarihi yalnızca sizin bilmeniz gereklidir. Aksi takdirde bir heyecanı kalmayacaktır. Sevgilinizi ansızın yakalamalı ve o anda teklif etmelisiniz ki gerçek anlamda beklemediği bir zamana denk gelebilsin.

Bu anlardan biri de evde bulunduğu bir an olabilir. Eğer sevgiliniz balkonlu bir evde oturuyorsa uçan balonlara evlilik teklifini bağlayıp balkonuna ya da odasına yollayabilirsiniz. Balonları aldığı anda aşağıda bekleyen sizi görecektir ve teklifinize hayır diyemeyecektir. Klasik ir evlilik teklifi yapmak artık klişeleşmiş bir durum olarak görülmektedir. Bu nedenle bir akşam yemeği organizasyonu düzenleyerek evlilik teklifi etmek yerine kendi ellerinizle bir ziyafet sofrası kurabilirsiniz. Bu ziyafet sofrasında kendi hazırladığınız yemekleri sevgilinize sunarken birden kapı çalsın ve sevgilinizin en sevdiği müzik grubu içeriye romantik müzikler eşliğinde girsin siz de teklifinizi yapın. İşte ölümsüz bir evlilik teklifi olacaktır. Ya da daha farklı bir teklif sunmak istiyorum hiç unutamasın istiyorum diyorsanız oyun oynayarak da teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir kalp post-it oyunu alabilir, içeriğine onu sevdiğinizi yazan cümleler ekleyebilirsiniz. Ve takip etmesi gereken bir yörünge çizebilirsiniz. Ulaştığı yerde bir kapı olabilir ve arkasında siz yüzükle bekliyor olabilirsiniz. Sizi görünce zaten mutluluktan ve şaşkınlıktan kendini tutamayacaktır.

Evlilik teklifi fikirleri ne devam edelim. Sıradan bir günde de bir pasta hazırlayabilir ve romantik bir ortamda yerken içinden yüzük çıkmasını sağlayabilirsiniz. Daha da sade ve içine işleyen bir teklif etmek istediğinizde de yeteneklerini kullanabilir ve ona şarkılar söyleyebilirsiniz. Böylece teklifiniz şarkılar içerisinde geçerken sevgiliniz şaşkınlığını gizleyemeyecek ve size asla hayır diyemeyecek. Karaoke barda herkesin içinde ya da yalnızca başbaşayken de bunu gerçekleştirebilirsiniz. Ya da çok büyük ve unutulmayan bir evlilik teklifi yapmak istiyorsanız burada da devreye yurtdışı seyahatleriniz girebilir. Bir uçak ortamında ya da uçan bir balonda bulutların üzerindeyken teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evlilik Teklifi Fikirleri ne  resimlerle devam ediyorum.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.