arama

Etkin Kerimoğlu Kimdir Vikipedi Eşi Yaşı Boyu Kilosu Nedir

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş

Etkin Kerimoğlu Kimdir

Etkin Kerimoğlu Kimdir Vikipedi Eşi Yaşı Boyu Kilosu Nedir – Eşi Tugay Kerimoğlu olan Etkin Kerimoğlu kimdir, yaşı boyu ve kilosu nedir? sorularının cevabını vermekteyiz.

Etkin Kerimoğlu, spor dünyasının en önemli isimlerinden biridir. Aynı zamanda eşi de sporcu olan Etkin Kerimoğlu Galatasaray kadın basketbol takımının eski oyuncuları arasında yer almaktadır. Takımda oynadığı zamanlarda ise şampiyonluk yaşamıştır. Kerimoğlu’nun adı yaptığı evlilikle gündeme oturmuştur. Etkin Kerimoğlu 1992 yılında Tugay Kerimoğlu evlendi. Sevimli çiftin Berke ve Melissa adında 2 çocuğu vardır.

Etkin Kerimoğlu, genellikle ismi Tugay Kerimoğlu, Melissa Kerimoğlu, Berke Kerimoğlu, Şennur Kerimoğlu, Özkan Kerimoğlu ile anılan kişidir. Eşi, Tugay Kerimoğlu ile de boşanma sürecindedir. Yaklaşık olarak 25 yıl beraber geçiren Kerimoğlu ailesi, son sarsıntılar ile tamamen dağılmanın eşiğindedir. Bu süreç onları ve ailesindeki diğer insanları çok kötü etkilemektedir.

etkin kerimoğlu kimdir

etkin kerimoğlu kimdir

Etkin Kerimoğlu Eşi Yaşı Boyu Kilosu

Etkin Kerimoğlu, eşi Tugay Kerimoğludur. Yaşı, boyu ve kilosu tam olarak bilinmemektedir.

etkin kerimoğlu vikipedi eşi yaşı boyu kilosu

etkin kerimoğlu vikipedi eşi yaşı boyu kilosu

 • Geoffrey Wymer
  1 dakika önce

  Do you want more people to visit your website? Get tons of keyword targeted visitors directly to your site. Boost your profits super fast. Start seeing results in as little as 48 hours. For additional information write a reply to: paul5854sau@gmail.com

  0
  yorum beğen