Bilgi

Dünyada En Çok Oynanan Oyunlar

Newzoo tarafından yayınlanan listede, dünyada en çok oynanan oyunlar yer alıyor ve bu liste sayesinde sizler de kaçırdıklarınızı daha kısa süre içerisinde tespit edecek ve henüz oynamadıysanız ilk adımı atabileceksiniz. Oyun oynamak çok özel ve keyifli bir etkinlik modeli ve güçlü cihazlara sahip iseniz eğer sizler de bu etkinlikten en iyi şekilde faydalanacak ve keyif alacaksınız. Liste bir hayli kalabalık ve elbette her geçen gün yeni oyun isimleri de bu listedeki yerini almaya devam ediyor.

En Çok Oynanan Oyunlar

Oyun dünyasının hızına yetişmek ne yazık ki tahmin ettiğinizden çok daha zor ve an itibarıyla var olan güncel oyunlar, aynı zamanda güçlü bir cihaza da gereksinim duymanıza neden oluyor. Donanımsal ve yazılımsal yeterlilik ile birlikte daha güçlü grafikler isteyen oyunları da cihazlarınıza indirebilir ve sizler de bu heyecana dilediğiniz an ortak olabilirsiniz. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden listede yer alan birkaç oyuna göz atalım ve zaten listenin tamamına da yazımızın en alt kısmından ulaşabileceksiniz.

LOL

League of Legends adını duyduğunda eminiz ki birçok oyun sever saygı duruşuna geçiyor. Riot Games imzası taşıyan bu oyun, oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış durumda ve listenin en üst sırasında yer almaya devam ediyor. Zirvedeki yerini korumasının en önemli nedenlerinden bir tanesi ise oyun içerisinde sürekli olarak yapacak yeni şeyler bulabiliyor olmanızdır. Amaçları da tam olarak budur ve oyun severi ekran karşısında daha uzun süre tutabilmeyi başarmış durumdalar. Yıllardır bu listenin en üst sırasında yer alıyor ve bunu da fazlasıyla hak ediyorlar.

Counter Strike: Global Offensive

Söylenecek çok fazla şey var ve hatta kelimeler yetersiz kalacaktır. Counter Strike, bizi çocukluk yıllarımıza götüren ve yenilenen yüzü ile de modern dünyaya ayak uydurmamızı sağlayan efsanelerden bir tanesidir. Valve tarafından geliştirilen ve yine bu markanın imzasını taşıyan oyun, internet kafe çılgınlığı döneminin en etkileyici oyunlarından bir tanesidir.

Dünyanın en çok oynanan oyunları listesinde üst sıralarda yer alıyor ve bunu da fazlasıyla hak ettiğini düşünüyoruz: Sıra dışı bir hikayeye sahip olan ve birbirinden dikkat çekici haritaları ile serüveni daha kusursuz hale getiren bu oyunu sizler de hemen şimdi oynamaya başlayabilirsiniz. Henüz tanışmamış olduğunuzu düşünmek bile istemiyoruz çünkü bir döneme olduğu gibi yeni döneme de damga vuran efsanelerden bir tanesidir.

Fortnite

Epic games imzası taşıyan fortnite, yeni nesilin aklını başından almaya devam ediyor ve daha da önemlisi en çok oynanan oyunlar listesinde üçüncü sırada yer alıyor. Üç farklı oyun moduna ev sahipliği yapan Fortnite, bir co op, sanal hayatta kalma oyunudur. Adını çok sık duyduğunuzu biliyoruz ancak henüz oynama fırsatı bulamadıysanız sizler de hemen şimdi adımlarınızı atabilir ve bu heyecana ortak olabilirsiniz.

Football Manager

Fm çılgınları zirveyi zorlamaya devam ediyor… Bir kulübün başına geçmek ve oyuncuları doğru bir diziliş ve taktik doğrultusunda sahaya sürmek için daha neyi bekliyorsunuz? Bu arada transfer sürecini de sizler yöneteceksiniz ve bütçe konusunda da dikkatli olmanız gerekiyor. Football Manager, milyonlarca oyun severin tercih ettiği oyunlardan bir tanesidir ve yıllardır devam eden bu tutku, futbol hayranları için çok özel bir boyuta taşınmış durumda. Henüz oynama şansı bulamadıysanız eğer sizle de tanışmak adına download işlemlerini gerçekleştirebilir ve takımınızın başında yerinizi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı