arama

Camfrog Sönmez kimdir?

Camfrog Sönmez kimdir?
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Akıllı cep telefonları çıkmadan önce kızılötesi ve bluetooth ile dalga dalga yayılan ” Veli Toplantısı ” ve ” Tüpçü ” küfürlü ses kayıtlarını aramızda duymayan dinlemeyen yoktur sanırım. Arkadaşlar arasında bir köşeye toplanılır ve bu kayıtları açarak hunharca gülerdik. Küfür iyi bir şey değil tabi ki. Lakin bazı insanlar vardır ağızları iyi laf yapar. İşte onlardan birisidir Sönmez Reyiz namı diğer Camfrog Sönmez . Kim olduğu , ne olduğuna dair çok fazla kayıt yok elimizde. Kendisi yıllarca Camfrog adlı sohbet sitesi üzerinden yayınlar yapmış ve küfür nedir? nasıl edilir? dallarında bir çok eğitim vermiş diyebiliriz. İşin şakası bir yana Türkiye ‘ de daha kaliteli küfür eden , taşı gediğine bu kadar güzel oturtan , insanları bu kadar hızlı bozabilen birine daha rastlamadım.
Soyadı bilinmemekle birlikte Sönmez Reyiz, 1974 doğumlu olduğunu ve İstanbul ‘ da yaşadığını videolarında kendisi söylüyor. Bazı arkadaşların söylediğine göre ise gerçek adı Umut Sönmez ‘ dir. Bir videosunda ise Almanya ‘ da Opel servisinde çalıştığını söylemiş. 2011 yılına kadar Camfrog da yayın yapan Sönmez Reyiz , bir süre ara verdikten sonra ara ara 2013 e kadar Paltalk ta da yayınlar yapmıştır. Yaklaşık 2 senedir nerede olduğu bilinmemekte. Kendisi milliyetçi bir kişilik. Bir çoğuna göre Sönmez Reyiz videoları izlemek , onun küfürlerini dinlemek insanları rahatlatıyor ve terapi gibi geliyor.
Moraliniz bozuk ise kafa dağıtmak istiyorsanız kesinlikle öneririm sizin için çok güzel bir deneyim olacaktır. Yalnız mikrofon ile dinlemeyi unutmayın. Zira çevrenizdekiler kim bu manyak diyebilir 🙂
Sönmez Reyiz ‘in ne kadar seveni olduğu gibi bir o kadar da sevmeyeni vardır. Çok fazla küfür etmesi ve insanları aşağılamasını tabi ki herkes tarafından hoş karşılanmıyor.

Tanıştığı bayana ilk olarak ” hayatımız atla eşekle geçti kibariyenin anası gibi bayanlar yamuk yumuk kör topal şaşı bıktık.. sizin gibi güzel bir bayana hasret kaldık” sözleri efsanedir. Diğer efsane sözleri arasında “korka korka cennete gideceğine osura osura cehenneme git” ,  “Allah senin yuvanı yıksın pezevenk” ve ”ananı atla kaçırayım ”  gibi efsaneleri vardır. Kısacası küfürün Türkiye’ deki Ata sı da diyebiliriz 🙂

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.