Yaşam

2020 Yılbaşı Önerileri

Yine yılbaşı , yine hediye telaşı… Yılbaşı yaklaşıyor, her sene bu zamanlarda aynı konuya geliyoruz. “ Ne hediye alabilirim ? “ Sizlere Yılbaşı hediye önerileri konusunda size fikir vereceğim. Umarım size faydalı olur.

Kime ne hediye alınır? Kime ne hediye alınacağına dair kurallar olsaydı, çocuklara oyuncak, yaşlılara kitap, kadınlara süs eşyası alınırdı ve gerçekten işimiz kolay olurdu. Ama ne yazık ki bütün oyuncaklar aynı olmadığı gibi bütün çocuklarda aynı değil.

Aslında Yılbaşı hediye alacağınız kişinin zevklerini, umutlarını, hayata bakış açısını düşünerek doğru bir seçime  ulaşabilirsiniz. Örneğin;  15 yaşındaki bir kız çocuğuna Barbie bebek ve ya Action Man oyuncağı alırsanız, size anında surat asacaktır. Hediyenizin kötü veya özensiz olduğundan değil, yaşı gereği ilgi alanına artık girmemesinden.

Mutlu etmek için her zaman nesne almak gerekmez..  Sinema ,müzik, gezmek, yemekte insanı mutlu edebilir.

Aslında  kendinizi büyük bir maddi sıkıntı içerisine sokmanızın anlamı yok.  Alınacak hediyenin sevgilinizin sırlarına ve duygularına tercüman olması yeterli olacaktır.Kadınlara hediye almak daha zordur çünkü kadınlar erkeklere göre daha seçicidir. Ama yine de sizin onu düşünüp almanız onu mutlu edecektir.   Belki bir poster, belki de bir kolye türüyle estetik bir hediye alabilirsiniz.
Erkeğe hediye alırken bu kadar düşünmezsiniz. Çünkü belli başlı erkeklere alınacak hediyeler var. Örneğin parfüm, bileklik,saat gibi.)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı