arama

2018 Yılının gözde ünlüleri Top 10

Alicia Vikander
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

2018 yılının popüler sanatçılarını imdb en çok arananlar listesine göre sizlerle tanıştırıyoruz. Yakından tanımadığınız süpriz oyuncuların olduğu listede kadın oyuncular listede yerini koruyor.

işte o oyuncular,

Tom Hardy

Tom Hardy

Edward Thomas “Tom” Hardy (d. 15 Eylül 1977, Londra), İngiliz sinema oyuncusu.

Ressam bir anne ve yazar bir babanın çocuğu olarak 1977’de Londra’da doğdu. Küçük yaşlarda tiyatro eğitimi aldı. Bir yandan da modellik yaptı, 1998’de Find Me A Supermodel adlı yarışmayı kazandı. 2001 yılındaki Kara Şahin Düştü filmiyle sinemaya adım attı. 1 yıl sonra Star Trek: Nemesis’teki Shinzon rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Saturn Ödülleri’nde aday gösterildi.

 

Tessa Thompson

Tessa Thompson

 

Rebecca Ferguson

Rebecca Ferguson

 

Lily James

Lily James

Lily Chloe Ninette James (d. 5 Nisan 1989), İngiliz aktris. Guildhall School of Music and Drama okulundan mezun oldu ve Just Willim adlı İngiliz dizisinde oyunculuk karakterine başladı. Daha sonra dönem dizi Downton Abbey’de yan karakter olarak yer aldı. 2015 yapımı fantezi filmi Cinderella oynayarak büyük çıkış yaptı.

 

Karen Gillan

Karen Sheila Gillan (d. 28 Kasım 1987) Britanya bilim kurgu dizisi Doctor Who‘da Amy Pond karakteriyle adından söz ettiren İskoç aktris ve eski manken. Ayrıca Aşkta Mutlu Son Yoktur (2013) filmindeki Jane Lockhart, Göz (2013) filmindeki Kaylie Russell ve Marvel yapımı Galaksinin Koruyucuları (2014) filmindeki Nebula karakterleriyle de bilinmektedir.

 

Josh Brolin

Josh Brolin

Josh Brolin (d. 12 Şubat 1968) Amerikalı film ve televizyon oyuncusu. Aktör James Brolin’in oğludur.

 

Jessica Barden

Jessica Barden (d. 21 Temmuz 1992), İngiliz aktris.

 

Hannah John-Kamen

Hannah John-Kamen

 

Bryce Dallas Howard

Bryce Dallas Howard

 

Alicia Vikander

Alicia Vikander