Zayıf Gösteren Bikini Modelleri 2016 – TREND SOKAK
arama

Zayıf Gösteren Bikini Modelleri 2016

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Yaz aylarının gelmesiyle plajlar renk renk bikini, mayo modelleriyle şıklık yarışında olan bayanlar sayesinde cıvıl cıvıl. Plajlardaki şıklık yarışında mutlaka her bayanın bir rolü var. Bu şıklıkta en önde olabilmek için öncelikle doğru bikini ya da mayo modeli seçmelisiniz. Bunun için de vücudunuzu tanıyıp ona göre karar vermelisiniz bikini ya da mayo modelinize. Yanlış seçimler hiç hoş bir görüntü yaratmayacaktır.
Modaya uygun diye yanlış bir bikini almak yapılabilecek en yanlış davranış. Vücudunuza en uygun mayoyla kendi modanızı yaratmalısınız. Zaten günümüzde kendine yakıştırdığın her şey moda.
Vücudunuzu iyice tanıyıp, güzel ve kusurlu bölgelerinizi bildikten sonra artık çok avantajlısınız. Vücudunuzun kusurlu bölgesini kamufle edip, güzel bölgelerini ortaya çıkaran bikini modeliyle öz güveniniz tam olarak yerine gelecek, plajlarda göz kamaştıracaksınız.
Basen kısmınızdan şikâyetçiyseniz, bikini giydiğinizde kalçanızın görüntüsünden memnun olmayıp daha küçük görünmesini istiyorsanız mümkün olduğunca küçük, en az kumaşın kullanıldığı bikini altlarından edinmelisiniz. Etekli bikini altları ya da şort şeklinde tasarlanmış bikini altları kesinlikle size göre değil. Bunlar basenlerinizi olduğundan daha geniş, kalçalarınızı daha büyük gösterecektir. Şortlu modeller bacaklarınızı da olduğundan daha kısa göstererek daha şişman görünmenize neden olacağından bacak kesimi daha derin modellerden bir adet bikini almalısınız.
Parlak renkler yerine mat renklerde olan bikinileri seçerseniz göbeğinizin ortaya çıkmasını bir miktar engelleyebilirsiniz. Göğüslerinizin büyüklüğünü gizlemek istiyorsanız üçgen kesimli bikini üstleri tam size göre. Üçgen kesimli bikininizin askıları da kalın olmalı aynı zamanda.
Bikini seçiminde kilo problemi olan bayanlar renk ve desen konusunda da dikkatli davranmalılar. Desenli bikini yerine tek renk, düz, sade modeller arasından seçeneğiniz bir bikini modeli ile daha zayıf görüneceğinize emin olabilirsiniz..

zayıf gösteren bikini modelleri 2016 10

zayıf gösteren bikini modelleri 2016 10

zayıf gösteren bikini modelleri 2016 8

zayıf gösteren bikini modelleri 2016 8

zayıf gösteren bikini modelleri 2016 2

zayıf gösteren bikini modelleri 2016 2

zayıf gösteren bikini modelleri 2016 3

zayıf gösteren bikini modelleri 2016 3

zayıf gösteren bikini modelleri 2016 4

zayıf gösteren bikini modelleri 2016 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ