Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Çağımızın ortak bir derdi olan banka veya diğer önemli firmaların müşteri temsilcilerine ulaşamama sorunsalı bizleri uğraştırıcı bir sürece soktuğu gibi gergin dolu anlar yaşamamıza da sebep olmaktadır. Fakat artık Yapı Kredi müşteri temsilcisine bağlanma daha kolay bir şekil almıştır.

Telefonunuzdan “0 850 222 0 444” numarasını tuşladığınız takdirde karşınıza çıkan telesekreter sisteminin yönlendirmesi ile yapı kredi müşteri temsilcilerine daha kolay bir şekilde bağlanacaksınız. “0 850 222 0 444” numarasını tuşladıktan sonra; kayıp çalıntı kart ve şüpheli bir bildirimde bulunmak için “0” tuşuna kredi kartı işlemlerinizi halletmek için “1” tuşuna basabilirsiniz.

Bankacılık işlemlerinizi halletmek için “2” tuşuna şifre işlemleriniz üzerinde bir değişiklik ya da kontrol için ise “3” tuşuna internet ve mobil bankacılık destek hattı için “4” tuşuna yapı kredi seyahat hattı için “5” tuşuna hizmet başvurusu ve hediye kart işlemleriniz için “6” tuşuna beni tanı işlemleriniz için “7” duşuna İngilizce destek almak istiyorsanız da “9” tuşuna basarak Yapı Kredi müşteri temsilcileri tarafından gerekli bilgilerinizi alabilirsiniz.

Böylelikle Yapı Kredi müşteri temsilcilerine bağlanmak artık daha kolay ve daha hızlı bir şekilde gerçekleşmekte merak ettikleriniz veya önemli işleriniz için ise kolaylık sağlamaktadır.