arama

Vikings ingiliz kralın karısı Kraçile Judith kimdir? Kaç yaşında nereli boyu kilosu ve resimleri

Jennie Jacques - Vikings ingiliz kralın karısı Kraçile Judith kimdir Kaç yaşında nereli boyu kilosu ve resimleri Jennie Jacques - Vikings ingiliz kralın karısı Kraçile Judith kimdir Kaç yaşında nereli boyu kilosu ve resimleri
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Gerçek adı Jennie Jacques olan ingiliz oyuncu 1989 doğumlu. Dizide rahip ile ve eski kral ile ilişki yaşayan karakter ahlaki olarak dizinin en kötülerinden biri görünüyor. Judith oğlu ve Kral kocası ile diziye devam ediyor.

Jennie Jacques kariyeri ve bio

Jacques, sinema kariyerine 2009 yılında Talkback Thames TV için “The Bill” de başladı. Bunu, Annie Miller’ın BBC’nin “Desperate Romantics” deki düzenli rolü ve Emily Mullins’in “Larkrise’dan Candleford’a” konuk rolünde oynadığı rolü hızla takip etti. Jacques, bu etkileyici başlangıcı üzerine, Cherry Tree Lane’de (Steel Tree Lane) önde gelen rollerle hızla başladı. Mill Films), Shank (Revolver Films), Asla Ölümsüzler (Sürgün Medyası), Hakikat veya Cesaret (Corona Pictures) ve Şeref Ödülü’nü Sophie’nin “The Other Side” filmindeki rolü.

Judith olarak çalışmasından önce, Jennie, BBC Televizyonu’nun “WPC 56” dizisinin 1. ve 2. serilerinde WPC Gina Dawson’ın lider rolünün yanı sıra ITV için “The Delivery Man” deki normal karakterli Tash’ı oynadı.