Uğur Yıldıran Kimdir Nereli Yaşı Boyu Sevgilisi Kilosu Nedir – TREND SOKAK
arama

Uğur Yıldıran Kimdir Nereli Yaşı Boyu Sevgilisi Kilosu Nedir

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Uğur Yıldıran Kimdir

Uğur Yıldıran Kimdir Nereli Yaşı Boyu Sevgilisi Kilosu Nedir – Çukur dizisinde rol alan Uğur Yıldıran kimdir, hadisenin dans oyuncusu uğur yıldıran nerelidir, yaşı, boyu, sevgilisi ve kilosu nedir? Sorularını cevaplandırıyoruz.

Uğur Yıldıran, 26.07.1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini doğduğu şehir olan İstanbul’da tamamlamıştır. Lise yıllarını da başarıyla bitiren Yıldıran, Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Jimnastik Bölümünü kazanmıştır. Üniversite yıllarında dansçılık hayali ile ilerlemiştir. Geçtiğimiz yıllarda ise Türkiye’nin Eurovision’da Hadise’nin Eurovision’a katılmasıyla yanında dansçı olarak yer almıştır.

İlerleyen yıllarda ise 2015 yılında ekranlara gelen Filinta dizisinde rol almıştır. Son zamanlarda ise ekranların nefes kesen dizisi olarak bilinen Çukur dizisinde rol almaktadır.

Uğur Yıldıran kardeşi tam olarak bilinmez iken, uğur yıldıran filmlerine ulaşmak için yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

uğur yıldıran kimdir

uğur yıldıran kimdir

Uğur Yıldıran Nereli Yaşı Boyu Sevgilisi Kilosu

Uğur Yıldıran, doğduğu şehir olan İstanbullu’dur. Yıldıran, 1981 doğumlu olduğu için 36 yaşındadır. Uğur Yıldıran, 1,75m boyunda ve 68 kilo olarak bilinmektedir. Uğur Yıldıran sevgilisi olarak da net bir bilgi bilinmemektedir.

 

 

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
esenyurt forklift ehliyeti esenyurt korsan taksi Avcılar Erkek Yurdu