Turkcell bedava sms internet paketleri 2016

  • admin

turkcell internet paketleri,turkcell sms yapma,turkcell bedava sms nasıl yapılır

Turkcell bedava sms paketleri 2016 

Turkcell Bedava Sms Kampanyaları

Turkcell her zaman olduğu gibi kam müşterilerine kampanya sunmayı büyük bir hızla devam etmektedir. Her yeni günde her yaşa ve mesleğe büyük küçük demeden herkese uygun sunan turkcell sevdikleri ile de mesajlaşmayı sevenler için mükemmel sms kampanyaları sunmaktadır. turkcell sms yapma için çeşitli kampanyalar sunmuşlardır.

Turkcell Sms Kampanyaları 

Turkcell genellikle kampanyalarını tekli olmayıp üçlü paketler halinde yapmaktadır. Paketlerini içinde turcell internet paketleri, turkcell sms yapma ve konuşma paketleri yer almaktad9r. Günümüzde mesajlaşma ve internet kullanımı çoğaldığı için bu ikili paketlere özellikle özen göstermektedir. Faturalı veya faturasız hatlar olmak üzere her bütçeye uygun kampanya imkânı sunan Türkcell’in hazırkartlılar için uçuran 2 gb plus paketleri, uçuran 6 gb internet paketleri ve uçuran 6 gb plus internet paketleri gibi kampanyaları internet kullanımı ihtiyacı olan müşterilerine sunmuştur. 

Mesajlaşma kampanyalarına da büyük özen göstererek sevdikleri ile mesajlaşmayı sevenler için bedava sms paketi kampanyaları nı müşterilerine sunmuştur. Eğer turkcell yeni müşterisi iseniz ve turkcell bedava sms nasıl yapılır? Diye kafası karışanlar için bedava sms nasıl yapıldığını açıklayalım.

Turkcell Bedava Sms Nasıl Yapılır? 

Yeni turkcell müşterileri ve bedava sms yapmaya yeni başlayan turkcelliler kendilerine uygun sms paketleri ve avantajları teklifleri öğrenebilmeleri için hatlarına ait bilgileri inceleyerek fırsatları iletebilme imkânına sahiptirler. Tek yapmaları gereken şey, turkcelle onay vermek için KABUL yazarak 2222 ye ücretsiz atarak abone olarak bir hafta boyunca turkcelliler de bedava mesajlaşma hakkı vermektedir.

 

  • Günay
    1 sene önce

    Süper bir yazı çok teşekkürler, içinden kullandım birkaç tanesini işe yarıyor 😀

    0