arama

Turkcell Bedava İnternet,sms, dakika kampanyaları

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş

Turkcell Bedava İnternet,sms, dakika kampanyaları 

turkcell bedava internet,turkcell hileli sms,turkcell bedava internet,turkcell hileli internet

Bilindiği gibi, Türkiye’de üç büyük telefon operatörü vardır. Bunlardan birinci sırada olan Türkcell, günden güne değişen kampanyaları müşterileri ile buluşturuyor.

Turkcell bedava internet adı kapsamı altında, Turkcell kullanıcılarına bedava internet veriyor. Turkcell bedava internet sahibi olmak için, pek te kimsenin bilmediği farklı kodlar bulunmaktadır. Bu kodlar, mesaj bölümüne yazılarak 2222’ ye gönderilerek sahip olunmaktadır. Bu kodların bazılarını sizinle paylaşmak gerekirse; telefonunuzun yeni mesaj oluştur bölümüne INTERNETIM yazarak 2222’ ye göndererek bedava 1gb internet sahibi olabilirsiniz. 1GB internetinizi bir ay süresince kullanabilirsiniz.

Bedava internet sahibi olmak için bir kod da GEL MB. Telefonunuzun mesaj bölümüne GEL MB yazarak 2222’ ye gönderdiğiniz takdirde, bedava internet keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Ayrıca, COKNET yaz 2222 yolla, SINIRSIZ 2GB yaz 2222 yolla, ACIL1GB yaz 2222 yolla kodları ile turkcell hileli internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell kullanıcıları için, bir de sms paketleri bulunmaktadır. Sms paketlerinin yanı sıra ayrıca turkcell hileli sms kodları da bulunmaktadır. Bu kodlardan bazılarını paylaşacak olursak; yine telefonunuzun mesaj yaz bölümüne gelerek, IPTAL KABUL yazarak 2222’ ye yollayın, ardından gelecek olan mesaja, DEVAM yazıp 2197’ ye yollayın.

Bütün bu mesaj düzenini gerçekleştirdikten sonra, hattınıza 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1000 sms ve 1 GB internet hakkına sahip olacaksınız. Ayrıca, EVET SMS yazarak 2222’ye yolla gelecek olan hediye smsler ile mesajlaşma keyfini yaşayabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğim bütün bu kodlar, hem faturalı hem de faturasız hatlar için geçerli olup, kullanıcılara güle güle kullanın demekten başka bir şey diyemiyorum.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • Anonim
  3 sene önce

  Amin ne kadar

  6
  yorum beğen