Turkcell 23tl olay 2gb kampanyası

  • admin

Turkcell 23 tl kampanyası , turkcell 400 dakika 1000 sms 2g kampanyası , turkcell 23 tl nasıl yapılır , turkcell 2gb internet nasıl yapılır ?

Turkcell’de 23 tl lik paket kapsamında 400 dk , 1000 sms ve 2 gb internet kullanabilirsiniz.

Turkcell 23 tl kampanyasından kimler faydalanabilir ?

Numarasını Turkcell’ e taşıyan veya yeni bir Hazır Kart alan turkcell aboneleri  olay 2g kampanyasından faydalanabilirler.

Ayda sadece 23 Tl ödeyerek her yöne 400 dk, her yöne 1000 sms ve 2g internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell bedava internet dakika sms

Kampanya Katılım Şartları nelerdir ?

  • Kampanyamızdan yalnızca yeni müşterilerimiz faydalanabilir. Henüz yeni bir Turkcell müşterisi değilseniz en yakın Turkcell mağazasına gidip numaranızı taşıyabilir veya yeni bir hat alabilirsiniz. Dilerseniz hemen Numara Taşıma Formumuzu doldurarak size kolaylıkla ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Numara taşıma formu için tıklayınız.
  • Olay 2GB Paketi’nden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış, Bizbize, Konuş Kazan ve  Birfiyat hariç diğer ön ödemeli bireysel tarifelerde olan aboneler yararlanabilir.
  • Kampanyaya başvuran müşterilerin hattına, KDV ve ÖİV dâhil ayda 23TL karşılığında yurt içi aylık her yöne 400 dakika + her yöne 1000SMS + 2GB yüklenecektir. Kampanya faydası, paket iptal edilmediği ve müşterinin hattında yeterli TL bulunduğu sürece, ayda 23 TL karşılığında, otuzar günlük periyotlarla 12 sefer otomatik olarak yenilenir.
  • Olay 2GB paketini alan 25 yaş altındaki müşterilerimiz, sadece 1 SMS ile kendi paketlerindeki internete ek olarak geceleri geçerli (00:00-06:00 saatleri arasında) 2GB HEDİYE internet kazanacaklar. Müşterilerimizin gece geçerli hediye internet faydasından yararlanabilmek için tek yapmaları gereken, Olay 2GB paketini aldıktan sonra, GECE2GB yazıp 2222’ye SMS atmak. Geceleri geçerli 2GB ek internet kampanyasına başvurular 15 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir. 15 Aralık 2015 tarihine kadar başvuran müşterilerimiz, 31 Ocak 2016 tarihine kadar geceleri geçerli 2GB faydasından yararlanabileceklerdir.
  •  Paket kapsamındaki kullanımlar yurt içinde ve 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme periyodu konuşma için 60 sn, internet için 100 KB şeklindedir.
  • Paket aşımında aboneler konuşma ve mesajlaşma için kendi tarifeleri üzerinden, internet için 2 KR/100 KB şeklinde ücretlendirilir. 60 gün boyunca yeterli bakiye bulunmadığında paket iptal edilir. İptal durumunda, abonelerin kampanyadan faydalanmak için tekrar başvuruda bulunmaları gerekir. Başvuru anında kampanya koşullarına uygun aboneler kampanyadan tekrar faydalanabilir. Paket faydaları kullanılmadıklarında bir sonraki döneme devretmez, 3. kişilere transfer edilemez.
  • Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dâhildir.

Turkcell olay 2gb nasıl yapılır ?

Numaranızı Turkcell’ taşıyarak ya da yeni bir hat alarak kampanyadan faydalabilirsiniz.

2GB OLAY yazıp 2222 ye ücretsiz sms gönderdiğinizde paketiniz aktifleşecektir.

Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum bölümünden sorabilirsiniz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.