Tesettür giyim modası trendleri 2016 – TREND SOKAK
arama

Tesettür giyim modası trendleri 2016

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Yaz yaklaşıyor ve her kadın yeni kıyafetler ve yazın o açık, canlı renklerini giymek için sabırsızlanıyor. Tessettür giyim modası da baharın getirdiği renklerden etkileniyor. Başörtünüze uygun rengarenk uzun etekler giymenin tam vakti. Başörtü ile ilgili bir çok trend var ancak en son trendimiz uzun, renkli etekler ve maxi elbiseler. Aşağıda yer alan uzun elbise ve etek modellerine göz atıp fikir edinebilirsiniz.

Maxi elbiseleri tessettür giyim için kış sezonda da tercih edebilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz deri ya da kot ceketle daha trend bir görünüm yakalayabilirsiniz.

tesettür modası trendleri trendsokak

Olabildiğince rahat ve mütevazı bir görünüm elde etmek adına maxi elbiseleri partiler yada ev oturmaları içinde tercih edebilirsiniz. Ya da şık bir gömlek ile renkli uzune eteklerinizi hoş bir kemerle kombinleyebilirsiniz.

tesettür

2016 tessettür giyim modası trendlerinden biride kullanılabilecek en avantajlı aksesuar olan kemerler. Kemerler bol yada uzun, kapalı kıyafetlerin içinde kaybolmanızı engeller ve kombininize renk katarak daha şık olmanızı sağlar

Tessettür Giyim Modası Maxi Elbise Giymenin Püf Noktaları

Kumaş cinsi

Doğru kumaşı bulmak herkes için büyük önem taşımakta. Şifon ve saten tercih edebileceğiniz kumaşlar arasında. Denim kumaş tercih etmemelisiniz. Denim uzun etekte korkunç gözüküyor bu sebeple şifon en yakın dostunuz olmalı.

Hoş bir bluz

Tessettür giyim de eteğin yarattığı bolluğu dengelemek adına vücudunuza uygun bir üst tercih etmelisiniz. Bluz ya da gömlek çok bol olmamalı

tesettür trendleri tesettür trendleri 2016 2 tesettür modası 2016 tesettür giyim modası

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
esenyurt forklift ehliyeti esenyurt korsan taksi Avcılar Erkek Yurdu