SiaCoin Nasıl Alınır Nereden Alınır Kredi Kartıyla SiaCoin Nasıl Alınır – TREND SOKAK
arama

SiaCoin Nasıl Alınır Nereden Alınır Kredi Kartıyla SiaCoin Nasıl Alınır

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

SiaCoin Nasıl Alınır

SiaCoin Nasıl Alınır Nereden Alınır Kredi Kartıyla SiaCoin Nasıl Alınır -Blockchain’e ait yeni bulut depolama teknolojisi siacoin nasıl alınır, siacoin nereden alınır, kredi kartıyla siacoin nasıl alınır sorularını cevaplıyoruz.

Siacoin nedir, dağıtılmış ağların güvenli ve güvenilir bir şekilde fikir birliğine ulaşmasını sağlamak için blok zincir teknolojisinin kapasitesini kullanıyor. Şifreli olarak güvenli akıllı sözleşmeler, üçüncü şahısların herhangi bir şekilde müdahale etme imkanı olmayan bilgilerin şifrelenmesini ve aktarılmasını sağlar. Sia, bulut depolama platformlarına yeni bir yaklaşım getirmiştir. Tek bir şirkete ait ve işletilen tüm veri merkezleri yerine, Sia depolamaları açar ve herkesin sabit diskini kiralayarak para kazanmasına imkan verir. Veri bütünlüğü artıklık ve şifreleme kullanılarak korunmaktadır.

Teknoloji olarak blockchain kullanarak kullanıcılarına bulut depolama adına yeni ve farklı bir proje olarak doğmuştur. Siacoin, kuruluş amacı ise kurumların ve insanların çok yüksek paralar ödeyerek verilerini merkezi (Azure,CloudDepo,Dropbox,GoogleDrive,Amazon,Microsoft, vb.) olan şirketlerin veri merkezlerinde saklamalarının önüne geçmek için kurulmuştur. Kötü niyetli kullanıcıların izinsiz bir şekilde dosyalara erişim imkansızdır. Blockchain yeni geliştirdiği teknoloji yardımıyla çok daha ucuza saklamak konusunu aydınlatmaktır.

SiaCoin Çıkış Hikayesi

Sia fikri aslında HackMIT 2013’te düşünülmüştü. Dünyadaki kullanılmayan depolama alanını özgürleştirebilir ve verileri dünya çapında ücretsiz bir pazar pazarına dahil edersek ne olur? Sorusuna bir cevap arıyorduk.

Sia’nın vaadi, birlikte alındığında dünyanın en hızlı, en ucuz ve en güvenli bulut depolama platformunu oluşturan merkezi olmayan bir veri merkezi ağıdır. Günümüzde önemli bir bulut depolama birimi olma özelliği, veri merkezlerine sahip olmak, pazarda güven oluşturmak, müşterilere ulaşmak ve Amazon, Google ve Microsoft gibi devlerle rekabet etmektir.

Bu pazara girmek milyarlarca dolarlık bir gayrettir. Sia’nın uzun vadeli hedefi, İnternet’in omurga depolama katmanı olmaktır.

Verilerin özgür olması gerektiğine inanıyoruz. Kullanılmayan dünyanın parçalarını özgürleştirmeyi ve gezegendeki en büyük depolama süper sunucusunu kurmayı hedefliyoruz.

Siacoin Resmi Sitesinden Nasıl Alınır

Siacoin resmi sitesinden nasıl alınır, ilk olarak ingilizce Get Started(Başlamak) butonuna tıklamanız gerekiyor. Butona tıkladıktan sonrasında SiaUİ (https://sia.tech/apps/#ui) yüklemeniz gerekiyor. Bir sonraki işlemde ise Get Siacoin(https://sia.tech/get-siacoin) işlemini gerçekleştiriyoruz. Ardından Upload your files using Sia(dosyalarınızı Sia’ya yükleyin) butonuna tıklayarak ilerliyoruz. Son olarak takip edebilmek için Follow the Storage guide(https://blog.sia.tech/getting-started-with-private-decentralized-cloud-storage-c9565dc8c854) tıklayarak rahat bir şekilde takip edebilirsiniz.

SiaCoin Nereden Alınır

Siacoin nereden alınır, güvenilir olarak foundation(kuruluş) sitesi üzerinden alım yapmanızı öneriyoruz. Üyelik için sizden istenilen bilgileri doğru girmeniz sizin ilerleyen zamanda işinize yarayacaktır. Üyelik onayı ve diğer onaylama(2fa vb) işlemlerinizi de tamamladıktan sonrasında BUY Siacoin kısmına gitmeniz gerekiyor. Bu sayfa içerisinden çeşitli ödeme yöntemleri ile SiaCoin satın alma işleminizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Siacoin, MarketCAP değeri $1.533.890.117 dolar olarak bilinmektedir. Ayrıca 24 saatlik Volume değeri ise $202.640.000 dolardır. Toplamda 31,396,146,174 SC bulunmaktadır.

Kredi Kartıyla SiaCoin Nasıl Alınır

Siacoin kredi kartıyla nasıl alınır, ilk olarak kredi kartınızın geçtiğimiz sene yayınlanan İnternet ödemelerine açık olmasına dikkat etmeliyiz. Bankamızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek, İnternet ödemelerine yönelik onay işleminizi yapmanız gerekiyor. Bu işlemi daha önceden yapmış iseniz tekrar yapmanıza gerek yoktur.

Kredi kartıyla siacoin alma sitesi : https://sia.tech/ adresini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
esenyurt forklift ehliyeti esenyurt korsan taksi Avcılar Erkek Yurdu