arama

Seviyor Sevmiyor Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Yaşamak insanoğlu için her zaman güzeldir. En yoğun hayal kırıklarında bile bir yere tutunmayı biliyor. Hayatın onu boşluğa sürüklemesine izin vermeden o kendine bir çeki düzen verip bütün olumsuzluklara rağmen kendini o bataklıktan çekmeyi başarıyor. Sosyal yaşantımız tamda bunlardan ibarettir. Kimimiz hayatın olumsuzluklarını zor atlatıyor kimimizde hiç umursamadan üstüne yenilerini ekleyip olduğu gibi devam ediyor. İşte hayat akışımız gibi değişik belki gerçek belki senaryo ama hiç kuşkusuz hayatta gerçekten var olan bir dizi senaryosu seviyor sevmiyor. 

seviyor-sevmiyor

Seviyor sevmiyor yaz aylarının başlarında yayına girmiş bir romantik komedi ve aynı zamanda içerisinde birazda drama olan bir dizi senaryosudur. Seviyor sevmiyor dizisi oyuncuları ve karakterleri; Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Yiğit Kirazcı, Gonca Sarıyıldız, Zeynep Tuğçe Bayat, İpek Tenolcay… Gibi oyunculardan oluşmaktadır. Karakterler; Deniz, Yiğit, İrem ve Tunadır. Konu aşk ve çocukluk aşkını yıllar sonra arayan bir adamın ve beraberinde başına gelen komik ve aynı zamanda dramatik bir oyun. Burada başkarakterler deniz ve yiğittir.

Yiğit çocukluğunda kendisinin yanında olan çocukluk arkadaşını ve aynı zamanda aşık olduğu insanı yıllar sonra bulmaya ve onunla evlenmeye çalışmaktadır. Bu olayla beraber yalanlar, fedakârlıklar ve en önemlisi ikili aşk çıkmazları meydana gelmekte ve insanı sürüklemektedir. Seviyor sevmiyor dizi oyuncuları ve karakterleri oldukça başarılı insanlardır. Hepsi de üniversitede iyi yerlerde ve mastır yapmış ve de bu işte uzman olmuş kişilerdir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.