Serhan bora Vikipedi Kimdir Kaç Yaşında

Helin Avşar geçtiğimiz günlerde Serhan Bora ile yıldırım nikahı ile evlendi. Moda Tasarım ile ilgilienen Helin Avşar ve Yurtdışı eğitim danışmanı olan Serhan Bora 20 Şubat 2016 tarihinde evlerinde düzenlenen sadece bir nikah töreni ile evlendiler.

Peki Serhan Bora kimdir nereli ne iş yapar vikipedi ?

 Hülya Avşar’ın nikah şahitliğini yaptığı düğünde çift evliliklerini instagram hesapları üzerinden duyurdular. Helin Avşar sosyal medya hesabından gelinlikli fotoğrafını paylaştı.

Serhan Bora yurtdışı eğitimi için Türk öğrencilere danışmanlık hizmeti veriyor. 2002 Yılı Kadıköy Anadolu lisesini bitirdi. 2006 yılında ise İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Fakültesi Biyoloji bölümünden mezun oldu. ABD’deki bir kolej olan Lasel Collage’de Yönetim ve Pazarlama eğitimi alarak yurtdışı danışmanlığı vermeye başladı.

Çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

SERHAN BORA KİMDİR?

Türk öğrencilere yurtdışında eğitim için danışmanlık hizmeti veren Serhan Bora, 2002 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü’nü bitirdi. ABD’deki Lasel Collage’de yönetim ve pazarlama eğitimi aldı.

HELİN AVŞAR SEVGİLİSİ SERHAN BORA İLE DÜNYAEVİNE GİRDİ ...

helin avşar nikah

helin_avsar_serhan_bora_002_51944_4662118.jpg helin avşar instagram[/caption]

HELİN AVŞAR SEVGİLİSİ SERHAN BORA İLE DÜNYAEVİNE GİRDİ ...

serhan bora kimdir

Helin Avşar ile Serhan Bora evlendi

serhan bora helin avşar evlendi