Selin Ciğerci Vikipedi Kimdir Sevgilisi Boyu Yaşı Kilosu Nedir – TREND SOKAK
arama

Selin Ciğerci Vikipedi Kimdir Sevgilisi Boyu Yaşı Kilosu Nedir

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Selin Ciğerci Kimdir

Selin Ciğerci Vikipedi Kimdir Sevgilisi Boyu Yaşı Kilosu Nedir – Gündeme selin ciğerci sevgilisi Gökhan Çıra ile oturan Ciğerci, hakkında bilmeniz gerekenleri sizinle paylaşmaktayız.

Selin Ciğerci, Gerçek ismi Okan olarak bilinmektedir. Türkiye’de sosyal medya üzerinde hiçbir şey yapmadan fenomen olmuş kişilerden bir tanesidir. Aktif olarak 750 bin takipçim var. Arkadaşları tarafından takıldığı lakap ise ” Bebek Okan ” olarak bilinmektedir. Bu lakaba yönelik olarak da bebek gibi bir yüzünün olduğu ve hiçbir estetiksel işlem bulunmadığını söyledi. Türkiye Magazin gündemine adeta bomba gibi düşen bir haberle ise tamamen hayatı değişti.

Selin Ciğerci hakkında çıkan haberlere yönelik herhangi bir açıklama yapılmadı. Selin Ciğerci’nin tıbbi olarak çocuk sahibi olamayacağı bildirildi. Fakat bu duruma yönelik Ciğerci tarafından yapılan açıklama da şöyle oldu; “Çocuğum olmayacak biliyorum ama evlenmek istiyorum” sözleriyle paylaşımlarda bulundu.

Selin Ciğerci Sevgilisi Boyu Yaşı Kilosu Nedir

Selin Ciğerci’nin sevgilisi Gökhan Çıra olarak bilinmekte, bunlara ek olarak da; boyu, yaşı ve kilosu tam olarak bilinmemektedir. Ayrıca göğüsleri içinde silikon ameliyatı olduğu öne sürülmektedir.

Selin Ciğerci Fotoğrafları

Gökhan Çıra Selin Ciğerci Açıklaması

Selin Ciğerci Kerimcan Durmaz

Selin Ciğerci Sevgilisi Gökhan Çıra

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ