arama

Sağlıklı ve Güzel Bir Cilt İçin Neostrata Ürünleri

Sağlıklı vee Güzel Bir Cilt İçin Neostrata Ürünleri
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Yaşlanma karşıtı ürünleri ile öne çıkan Neostrata Ürünleri, anti – aging ürünler kapsamında öne çıkan bir markadır. Dermokozmetik ürünler alanında, devrim niteliğinde çalışmalara imza atmış bir markadır. Amerika Birleşik Devletleri’nde Dr.Eugene Van Scott ile  Dr. Ruey Yu tarafından yapılan dermotolojik buluşları ile ünlenen bir markadır.

Yaşlanma Karşıtı Neostrata Ürünleri

Yaşlanma karşıtı ürünleri ile öne çıkan Neostrata Markası, her türlü kırışık şekli ile leke ve cilt sarkmaları için savaşan krem ve serumları, talep gören ürünler arasındadır. Ürünler içerisinde antioksidanlar yer aldığı gibi, peptitler de cilt yaşlanmasına karşı savaşmaktadırlar. İçeriğinde retinol, meyan kökü, vitamin c, laktobiyonik asit, glukonalakton gibi vitamin ve asitler bulunmaktadır. Türkiye pazarında önemli bir yeri olan marka, tüm dünyada da ilgi görmektedir.

Markanın ürün zenginliği, Recete Kozmetik Alışveriş Sitesi’nde göze çarpmaktadır. Belli başlı ürünleri: Akneli ciltler için bakım solüsyonu, yağlı ciltler için bakım jeli, hassas dahil tüm ciltler için temizleyici, lekeli ciltler için serum, yağlı ciltler için bakım losyonu, hassas dahil tüm cilt tipleri için biyonik losyon, nemsiz ciltler için özel bakım losyonu, normal ciltler için güçlü gündüz kremi, güneş koruyuculu gündüz bakım kremi. Çok güçlü aydınlatıcı jel, hassas ve nemsiz ciltler için bakım serumu, lekeli ciltler için nemlendirici krem. Nemsiz ciltler için özel gündüz bakım kremi, lekeli ciltler için bakım kremi, genç ve yağlı ciltler için losyon, lekeli ciltler için temizleyici.  Anti aging etkili gündüz bakım kremi, hassas ciltler için gündüz bakım kremi sitede göze çarpan ürünler arasındadır.

Cilt ve Vücut Bakımında Neostrata Ürünleri

Neostrata markası, cilt, vücut ve güneş bakımında tüm dünyaca tercih edilen dermokozmetik ürünlerdendir. Cilt bakımında göz çevresi bakımı, yüz bakımı olarak ürün yelpazesi ikiye ayrılır. Vücut bakımında ise, vücut bakımı ile el ve tırnak bakımı diye ayrılmaktadır. Ayrıca güneş koruyucuları markanın öne çıkan ürünleri arasındadır. Neostrata Markasının tüm cilt tipleri için farklı dermokozmetik ürünlerinin yer aldığı   https://www.recete.com/neostrata/  sitesi beklentiyi karşılayacak nitelikte zengin çeşitliliğe sahiptir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.