arama

Ragnar’ın karısı Kraliçe Lagertha kimdir? Kaç yaşında nereli boyu kilosu fotoğrafları

Katheryn Winnick - Ragnar'ın karısı Kraliçe Lagertha kimdir Kaç yaşında nereli boyu kilosu fotoğrafları
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Kanadalı güzelin gerçek ismi Katheryn Winnick. Canlandırdığı rolde başarılı olan oyuncu güzelliğiyle ve cesur sahneleriyle de göz dolduruyor.

Katheryn Winnick (d. 17 Aralık 1977) Kanadalı film ve televizyon oyuncusu.

Winnick 1977’de Etobicoke’da doğdu. Ukraynalı bir ailenin çocuğuydu[1] ve akıcı bir biçimde Ukraynaca konuşabiliyordu.[2] Winnick, içlerinde Paramount’un Failure to Launch (Düş Yakamızdan) (Matthew McConaughey ile) ve New Line’nin Eğleniş (Amusement) de dâhil olmak üzere birçok yapım şirketi ile çalıştı.

İlk önemli deneyimlerinden biri Nietzsche Ağladığında adlı filmde canlandırdığı Salome karakteri oldu. 2012’de, Jonathan Sobel tarafından yönetilen ve bir hırsızlık komedisinin canlandırıldığı The Black Marks (Siyah İşaretleri) adlı filmde Kurt Russell’in rol arkadaşı oldu. Ayrıca bu filmde Jay Baruchel ve Matt Dillon gibi yıldızlar da yer aldı. Winnick filmde Kurt Russell’in sevgili olan Ukraynalı bir gösteri kızını canlandırdı.

2011 güzünde, Winnick; Roman Coppola’nın yazıp yönettiği, ayrıca Bill Murray, Charlie Sheen, Jason Schwartzman ve Patricia Arquette’nin de yer aldığı A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III adlı yapımda başrol oynadı. Bu filmde Winnick Charlie Sheen karakterinin eski sevgilisini canlandırdı.

Bunun yanında Winnick 2011 yılında, bir casusun dramını anlatan Nikita (TV series) adlı yapımda konuk oyuncu olarak, Kelly karakterini üstlendi. Bu filmde Türkiye’de bulunan yüksek korumalı bir ceza evinden kaçan eski ortağıyla maceları anlatılıyordu.

Winnick Paul Giamatti ile rol arkadaşlığı yaptığı dramatik komedi filmi Cold Souls, Sundance Film Festivali’nin 2009’daki en iyi filmi seçildi. Bu film ayrıca Oscar ödüllü Rob Legato’nun yönetmenli denemesi oldu