arama

naz ölçal vikipedi

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Gaziantep’te doğup büyüyen 1999 doğumlu mayıs ayı itibari ile 17 yaşına girmiş olan Naz Ölçal Şebnem Ferah’ a duyduğu büyük hayranlığı üzerine ilgisini ve düşüncelerini besteler yapmaya yoğunlaştırarak başarılı bestelere imza atmayı başaran güzel sesli Naz hanım sosyal medya alanında Şebnem Ferah için bestelemiş olduğu ve seslendirdiği yoksun şarkısı ile gönüllere taht kurmayı başarmıştır.

Bir anda akıllarda Naz Ölçal kimdir? Sorularını yankılatan ve merak uyandıran Naz Hanım gençliğinin henüz baharında ve ışıl ışıl sanatçı olmak için yolun başında ve yolu uzun bir sanatçıdır. Naz Ölçal eğitimine Gaziantep kolej vakfı Özel Okullarında devam etmekte olan bir öğrencidir. Sesi ve güzelliği ile sosyal medyada bir anda göz bebeği olması ve adından bahsedilen bir isim olması tüm dikkatleri Naz hanıma yoğunlaştırmış ve merakları üzerine toplamıştır.

naz ölçal kimdir vikipedi nereli boyu yaşı kilosu

naz öçal kimdir vikipedi

Naz Ölçal nereli? Sorularınızın yanıtını buradan vermiş bulunmaktayız. Kumral ve kahverengi gözleri olan Naz Ölçal’ın hakkında ayrıntılı bilgileri daha sonraki yazımız Naz Ölçal vikipedi yazımızdan bulabilirsiniz. 

Diliyoruz ki gözünde ki bu ışıltı hiç bitmesin yüreğinden dökülen bu güzel söz ve besteler devam etsin geleceğin yeni Şebnem Ferah’ı Naz Hanım olsun ve Şebnem Ferah’ın bayrağını elinden Naz Hanım alsın ve onun yolundan Şebnem Hanım gibi başarılı bir sanatçı ve söz yazarı olarak adından duyurmaya devam etsin. Yolu uzun güzel günler onunla olsun.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.