Mükemmel Orgazm için Seks Pozisyonları – TREND SOKAK
arama

Mükemmel Orgazm için Seks Pozisyonları

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

İkili ilişkilerin uyum içinde sürdürülmesi için seks hayatının uyumu da oldukça önem taşımaktadır. rutin hareketler ile sıradanlaşan seks hayatınızı renklendirmek ve zevkin doruklarına çıkarak ilişkinizi farklı bir noktaya taşımanız mümkün.

orgazm için en iyi pozisyon

orgazm için en iyi pozisyon

Seks hayvani bir duygu olup ne kadar doğal ve beynen rahat yaşanması seksin hazzını da arttıracaktır. Seks illa yatak odasında yaşanacak gibi bir takıntınız olmasın. Evet bir yatak ortamında seks yapmak daha rahat ve samimi olabilir ama fantezilerinize de yer açmanız seks konusunda sınırlarınızı genişletmeniz bazen mekan değişikliği bile ilişkinize ayrı bir heyecan verecektir.


Orgazm olmanın en önemli uyarısı kadında genital bölgenin uyarılması ile yaşanmaktadır. Vajinal sekste bu durum en çok misyoner pozisyonunda gerçekleşmekte ve romantizm açısından da doyumun en çok yaşanmasını sağlamaktadır. Tüm bedenlerin birleştiği erkeğin kadının üsttün de olduğu bu pozisyonda kadının elleri ve ayakları ile de sevişmeye katılması erkeğin tüm bedenini kullanması ve mükemmel orgazm yaşanmasında etkili. Özellikle orgazm olduktan sonra veya orgazm sırasında öpüşme sarılma eyleminin yapılması da bu pozisyonda mümkün olmaktadır.
Erkeğin ayakta kalarak kadının bacaklarını omuzuna aldığı pozisyonda mükemmel orgazm için olanak sağlamaktadır. Vajinal seksin yaşanması sırasında klitorisi en çok uyaran pozisyonlardan olması nedeni ile orgazmı da kolaylaştırması farklı bir ortamda özellikle bir masanın üzerinde bu durumun gerçekleşmesi fantezi açısından da etkili olacaktır.

orgazm pozisyonu

orgazm pozisyonu


Kaşık pozisyonu ile kadının daralan vajina girişi sayesinde sürtünmenin daha fazla duyulması romantik açıdan da erkeğin kadının klitorisini uyarabilme imkanına sahip olması nedeni ile mükemmel ve kolay orgazm olma yönünde etkilidir.
Sevişme anında kadının kalçasını yukarı kaldırmasını sağlayan bir kaç yastığı kasıkları arasına koyup erkeğin vajinaya girişini hem rahatlatması hem de görsel olarak bedenini açığa çıkartırken erkeğin tüm kalçalarını sıkarak elleyerek giriş çıkışı daraltabilme imkanı sağlaması açısından önemli bir pozisyondur.
Bir çok pozisyon olup bu pozisyonların denenerek kadına en fazla zevk veren ve orgazm olmasını kolaylaştıranlar tespit edilerek bu durumu erkeğe iletmesi veya yönlendirmesi gerekir. Her şeyi erkeğe bırakmak onu yönlendirmemek veya söylememek kadının orgazm olmadan seks yaşamasına sebep olabilir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
esenyurt forklift ehliyeti esenyurt korsan taksi Avcılar Erkek Yurdu