Morhipo Kampanyaları 2017

  • admin
 
Boyner Holding tarafından 2011 yılında faaliyete geçirilen Morhipo, bir ilk olarak yeni sezon ve herkesin cebine uygun kampanyaları bir çatı altında toplamıştır. Morhipo‘ da çeşitli kategoriler sınıflandırılmıştır. Bu kategoriler; Kadın, erkek, ayakkabı & çanta, spor giyim, çocuk, ev & yaşam, kozmetik ve sezon ürünleridir. Bu kategorilerdeki tüm kampanyalar bir tık uzaklıkta olduğu için alışveriş bir tutku haline gelmiştir.

Türkiye’de ve dünyada trend olan markaları Morhipo bir çatı altında insanlara sunuyor ve en güzel ürünleri bir tık ötenize taşıyor. Böylelikle, sadece büyük illerde yaşamak şartı olmuyor. Dağın başında bile bir tık ile tüm markaları ayağınıza getirebilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Kampanyalarda, peşin fiyatına taksit imkânları da bulunmaktadır. Morhipo alışveriş sitesinde tüm butiklere özel olan kampanyalar bulunur. E-posta  adresinize veya SMS olarak  e-bülten olarak gelmektedir. Böylelikle, güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Kampanyalarda sunulan her ürünün fiyatına KDV dâhildir.

Ayrıca, sitemizde bulunan Popüler Markalar ve Popüler Kategoriler sekmesinden ürünlerimize ulaşabilirsiniz. SSL güvenlik sertifikası sayesinde daha güvenilir alışveriş yapma imkânınız bulunmaktadır. 0 orijinal ürün garantisi sunuyoruz. Aldığınız ürünün beklentinizi karşılamaması durumunda 15 gün içinde iade etme hakkına sahipsiniz. Firmamızın sunduğu ” Tıkla Gel ” sekmesinden aldığınız ürünleri ‘ Boyner & YKM mağazalarından alabilirsiniz. Tüm kampanyalı ürünlerimizi sitemizde sizlere alfabetik olarak sıralamakla zaman kaybını engelliyoruz. Aldığınız tüm ürünleri sitemizden takip edebilir ve bizlere çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kampanyalarda, sunulan ürünlerin 12 taksite kadar imkân sunuyoruz. Politikamız, müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Tüm kampanyalarımızda geçerli olan tek sepet tek ücret bulunmaktadır. En güncel ürünlerimizi internet sitemizden ulaşıp bir tıkla satın alabilirsiniz.  En güncel kampanyalarımızı Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Pinterest ve Google’dan takip edebilirsiniz. Firmamız tarafından hazırlanan uygulamalarımızı indirdiğinizde sizlere çok daha yakınız.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.