Kısa Mevlid Kandili Mesajları ve Duası Resimli

Kısa Mevlid Kandili Mesajları – Resimli Mevlid Kandili Mesajları – Sevdiklerinize Mevlid Kandili mesajları gönderin. Arkadaşlarınıza mesajla Mevlid Kandili mesajı gönderin.

Kısa Mevlid Kandili Mesajları

Mübarek Mevlid Kandili gününü sevdiklerinize bildirmeniz size hatır ve gönül sağlayacaktır. Sevdiklerinize, dostlarınıza ve akrabalarınıza kısa ve öz olan Mevlid Kandili mesajları gönderebilirsiniz. İşte dostlarınıza gönderebileceğiniz, kısa Mevlid Kandili mesajları;

  • Yılmayın, gevşeklik ve açıklık göstermeyin, üzülmeyin! Eğer tam anlamıyla inanmışsanız şüphesiz üstün olan sizsiniz.
    Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun!
  • Rabbim bize “Hayırlısı, inşallah olur” diye dua edip düşünü kurduğumuz her şeyin “Çok ama çok şükür oldu” sevincini yaşat. Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun!
  • Sıkıntıları bizden uzaklaştıran Allah’ım Belaları bizden uzaklaştır. Allah muhafaza edicilerin daha çok merhametlisidir. Muhakkak ki senin kudretin her şeye yeter. Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun!
  • Affedilmekten, af dilemekten çekinmeyin, Hiç bir günah Allah’ın Rahmetinden kesinlikle büyük değildir. Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun!
  • Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.’ Diyen Peygamber Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olarak sizlere de hayırlı Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun!
  • Dünyadaki bütün güller kurur, kalpteki sevgi hiçbir zaman kurumaz. Yağan yağmur illaki durur, gönüldeki fırtına hiç durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun!
  • Ümmetimizi ve alemimizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip bolca sabır veren Allah’ın müminlerini bağışlaması dileğiyle Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun!

Resimli Mevlid Kandili Mesajları

Mevlid Kandili Duası

Mevlid Kandili Mesajları

Mevlid Kandili Resimli Mesajları