Kısa Cuma Namazı Mesajları – Resimli Cuma Mesajları

Kısa Cuma Namazı Mesajları – Resimli Cuma Mesajları – Aralığın ilk günü olan Cuma günü mesajları bugün atılıyor. Arkadaşlarınıza mesajla Cuma mesajı gönderin.

Kısa Cuma Namazı Mesajları

Aralığın ilk haftasına denk gelen bu mübarek Cuma gününü sevdiklerinize bildirmeniz size hatır ve gönül sağlayacaktır. Sevdiklerinize, dostlarınıza ve akrabalarınıza kısa ve öz olan cuma namazı mesajları gönderebilirsiniz. İşte dostlarınıza gönderebileceğiniz, kısa cuma namazı mesajları;

  • Sıkıntıları bizden uzaklaştıran Allahım Belaları bizden uzaklaştır. Allah muhafaza edicilerin daha çok merhametlisidir. Muhakkak ki senin kudretin her şeye yeter. Hayırlı Cumalar.
  • Rabbim bize “Hayırlısı, inşallah olur” diye dua edip düşünü kurduğumuz her şeyin “Çok ama çok şükür oldu” sevincini yaşat. Hayırlı ve Mutlu Cumalar.
  • Yılmayın, gevşeklik ve açıklık göstermeyin, üzülmeyin! Eğer tam anlamıyla inanmışsanız şüphesiz üstün olan sizsiniz.
    Hayırlı Cumalar.
  • Ümmetimizi ve alemimizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip bolca sabır veren Allah’ın müminlerini bağışlaması dileğiyle Cumanız Mübarek olsun!
  • Affedilmekten, af dilemekten çekinmeyin, Hiç bir günah Allah’ın Rahmetinden kesinlikle büyük değildir. Hayırlı Cumalar.
  • Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.’ Diyen Peygamber Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olarak sizlere de hayırlı cumalar dilerim.
  • Dünyadaki bütün güller kurur, kalpteki sevgi hiçbir zaman kurumaz. Yağan yağmur illaki durur, gönüldeki fırtına hiç durmaz. Her şey unutulur ama sevilen insanlar unutulmaz. Hayırlı ve nurlu cumalar dilerim.

Resimli Cuma Mesajları

Resimli Cuma Mesajı

Resimli Cuma Namazı Mesajları

Resimli Kısa Cuma Namazı Mesajları

Resimli Kısa Cuma Namazı Mesajları

Kısa Resimli Cuma Namazı Mesajları

Kısa Resimli Cuma Namazı Mesajları

Resimli Cuma Mesajları