İnci Mercan Kimdir Nereli Boyu Yaşı Sevgilisi – TREND SOKAK
arama

İnci Mercan Kimdir Nereli Boyu Yaşı Sevgilisi

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • admin

İnci Mercan kimdir,İnci Mercan nereli,İnci Mercan boyu yaşı kilosu,İnci Mercan sevgilisi

 

İnci Mercan

1979 yılında Malatya’da doğan İnci Mercan kimdir son dönemlerde merak edilen sorular arasındadır. Malatya’da lise eğitimine kadar okuyan İnci Mercan, daha sonra Atatürk Üniversitesinde sınıf öğretmenliği bölümünü bitirmiş ve uzun süre devlet memurluğu yapmıştır.

İnci Mercan nereli sorusuna gelinirse, sanatçı Malatyalıdır. 2008 yılında memurluktan istifa eden İnci Mercan, sanat hayatına atılmıştır. Farklı mekânlarda sahne alan sanatçının videoları sosyal medyada paylaşılıp yüksek oranda beğeni alınca, İncir Mercan bir albüm çıkarmaya karar vermiştir.
İnci Mercan Özel Yaşamı

İnci Mercan sevgilisi konusunda bir röportajında açıklama yapmıştır. Hayatında birinin olduğunu söyleyen sanatçı, bu kişinin adını vermemiştir. Ancak yakında evlenmek istediğini ve çocuk sahibi olmak istediğini dile getirmiştir.

 

Ailesi Malatya’da yaşayan İncir Mercan 3 kardeştir. Kısa zamanda adından söz ettirmeyi başaran İnci Mercan boyu yaşı kilosu konusunda da merak uyandırmaktadır. 38 yaşında olan sanatçı yaşını göstermemesi ile dikkat çekmektedir. Birçok farklı görevlerde yer alan İnci Mercan, müziğe olan ilgisinden dolayı bütün işlerini bırakarak tamamen müziğe yönelmiştir ve bu yolda ilerlemektedir.

İnci Mercan Resimleri

 

inci mercan vikipedi

 

 

 • Kemal Dincer Papatya
  3 ay önce

  bu benim kızım inci mercan herkezin avladı kızı Yüce ALLAH Yolunu Acık Etsin

  8
  yorum beğen
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
esenyurt forklift ehliyeti esenyurt korsan taksi Avcılar Erkek Yurdu