ikea müşteri hizmetleri telefon numarası

  • admin

ikea iletişim bilgileri,ikea müşteri hizmetleri,ikea telefon…

43 ülkede 235 mağazası bulunan köklü firmalardan olan ikea aslen bir mobilya ve ev tekstili firmasıdır. Büyük mağazalarda ev, iş gibi yerleri dekore etmenizi sağlayacak tüm dekorasyon ürünlerini bünyesinde barındırmaktadır. İkea Türkiye’de sıklıkla tercih edilmektedir. Buradan alışveriş yapanlar öneri, şikâyet gibi dileklerini ikea müşteri hizmetleri sayesinde yetkili kişilere iletebilirler. 

Birçok mağazası bulunan firmanın internet sitesinden ikea iletişim bilgileri gibi verilere ulaşmanız mümkündür. Site içerisinde bize ulaşın diye bir kısım bulunmaktadır. Burada müşteri hizmetleri iletişim formu bulunur. Bu formdan mağazadan alışveriş ya da internetten alışveriş seçeneklerini seçmelisiniz. Alışveriş yaptığınız kısım eğer mağaza ise ilgili alana tıkladığınızda bir form karşınıza çıkar.

Konu yazan kısımda bilgi talebi, şikâyet, teşekkür, öneri, yedek parça veya sabitleme aparatı talebi olmak üzere bölümler bulunur. Siz hangisi hakkında bilgi almak istiyorsanız onu seçerek formun geri kalan kısmını ona göre doldurmalısınız. Ayrıca sizden istenen iletişim bilgilerinizi de doğru bir şekilde yazmalısınız. Aksi halde geri dönüş alamazsınız. Tüm bilgileri doldurduktan sonra formu gönderebilirsiniz. İnternetten alışverişlerinizde de aynı şekilde istenilen kısımları doldurarak sizinle iletişime geçilmesini bekleyebilirsiniz.

Online müşteri hizmetleri dışında ikea telefon hizmeti çağrı merkezi tarafından verilmektedir. Telefon ile bilgi almak isterseniz haftanın her günü saat 09.00- 22.00 arasında 444 4 532 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca hizmet veya bilgi almak istediğiniz ikea mağazasının telefon numarasına da internet siteleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.