arama

İçerde dizisi konusu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Show tv kanalının yeni dizisi olan içerde dizisi hakkında bilgiler vereceğiz. Dizide başrolde bulunan Çağatay Ulusoy Sarp karakterinde olan ve polis okulu mezunu olan bir gençtir. İçerde dizisinin ilk bölümü Sarpın mezuniyet töreniyle başlar. 

Yıllar geçtikten sonra ikiz kardeşi olan Umut ortaya çıkar. Umut adını Mert olarak tanıtmaktadır. Mert de bir polis okulu mezunudur. Melek adında bir kız tarafından sokaklardan kurtulup ve polis okuluna girip hayatı kurtulmuştur. Sarp ve Umut’un babası onların gözü önünde işlemediği suç yüzünden kelepçelenip götürülmüştür. Babası hapse atıldıktan sonra Umut kaçırılmıştır.

icerde-dizisi-konusu

Bundan dolayı da iki kardeş birbirlerinden haber alamadılar. Şimdi ise iki kardeşin yolları kesişecektir. Ama birbirlerinden haberleri yoktur. İçerde konusu işte bu şekildedir. İzlenmeye değer bir dizidir. İçerde dizisinin konusu çok farklıdır. İzlerken hem aksiyon yaşayacaksınız hem de izlerken çok duygulanacaksınız.

İçerde dizisi ilk bölümden itibaren izleyenleri etkilemeyi başaracaktır. Hem yönetmen koltuğunda oturan kişi hem de oyuncu kadrosu ile çok başarılı bir dizi olacağından kesinlikle emin olabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.