Hotic Bayan Ayakkabı Modelleri 2016 – TREND SOKAK
arama

Hotic Bayan Ayakkabı Modelleri 2016

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Hotic Bayan Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı kadınlar için oldukça tutku ile bağ kurdukları bir giyim parçasıdır. Modayı en yakından takip edilen giyim parçaları arasındadır. Özellikle kalitesi ve tarzıyla ödün vermeyen markasını her daim konuşturan hotiç bu yılki kataloğunda her kesimden bayan için uygun ayakkabılar tasarlamıştır. Bu senenin konsepti olarak maskülen feminite ismi ile piyasaya çıkarttığı sonbahar kış koleksiyonu oldukça ilgi gördü. Müşteri potansiyelini ölçmek ve ön çalışma yapmak için sezona dikkat çekici ara sezon koleksiyonu ile çıkarak başlangıç yapan hotiç, indirimli ürünleri ile kış ayına giriş yaparken, ayakkabılarında siyahın gücünü, kırmızının çekiciliğini, ayakkabılarda metalik renkleri kullanarak, ışıltılı ve siyah beyaz taban konsantrasyonunu birleştirerek ayakkabılara şık bir görüntü sağlayarak kendi tarzını konuşturmuştur.

bayan ayakkabı modelleri 2014 | 2015/2016 kış modası - 2015/2016 ...

bayan ayakkabı modelleri 2014 | 2015/2016 kış modası – 2015/2016 …


Bu sene moda olan rugan ve parlak deri, hotiçin de koleksiyonu içinde yerini almıştır. Yine yılan derisi, ve leopar tarzı ayakkabı konsepti ile feminen kadın görüntüsünü ön plana çıkartmayı başarmıştır.
Yine modelleri içinde maskülenliği ortaya çıkartan bağcıklı bot ve botieler ile kış günlerinde ayaklarınızı sıcak tutarken, kaliteli derisi ve işçiliği ile spor giyim kadar maskülen görünüme önem veren bayanların beğenisine sunulmuştur. Adeta eski zamanlarda amazon kadınlarını andıran bu tarz botlar ile tanrıçaları kıskandıracak kadar özel seridir. Yine bu senenin trendleri içinde yer alan zincir ve püskül detayları da botlarda bolca kullanılarak standartların dışına çıkılmıştır.
Stiletto ve sivri burun seven abiye kadar spor giyimi daha havalı görünmesini sağlayan ayakkabılar içinde tüm renk seçeneklerine yer verilirken, özellikle kırmızı, camel ve kemik rengi ile kadınların o feminen görüntüsünü ortaya çıkartmaktadır.
Ayakkabıda kalite ve güvenilirlik arayanların vazgeçemedikleri hotiç markası ayakkabıları, sezonunda pahalı görünse de indirimli günlerde yarı yarıya bir fiyata istediğiniz ayakkabıya sahip olmanız mümkün.

Aşağıdaki galerimizde Hotiç Ayakkabı Modelleri hakkında daha rahat bilgi sahibi olabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
esenyurt forklift ehliyeti esenyurt korsan taksi Avcılar Erkek Yurdu