arama

Gülümse Yeter oyuncuları ve Karakterleri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

12 Temmuz 2016 ‘da ekranlara giren gülümse yeter dizisi, başarılı kadro ve sürükleyici, heyecanlı konusu ile de sevenlerinin kalplerine girmeyi başarmış durumda. 

Gülümse yeter dizisi oyuncuları ise su şekilde usta kişilerle de renklendirilmiş durumda. Oyuncular başında gelen; Erdal Özyağcılar (Hasan) dizide yıllardır Lütfi’nin babasının şirketinde makam şoförlüğü yapan kişiyi canlandırmaktadır. Aslı Bekiroğlu (Yasemin) Lütfi’nin kızı rolünde, düğün hazırlıkları yapan genç bir kız. Yılmaz kunt (Sarp) Hasan beyin torunu, yurt dışında eğitim görmüş yakışıklı bir genci canlandırmaktadır. 

gulumse-yeter

Erkan sever (Lütfi) yaseminin babası, dolandırıcı bir iş adamı rolünde. Sermet Yeşil (Ahmet) Hasan’ın büyük oğludur. Sarp’ın babası. Sedat kaya (Gül) yaseminin doktor olan ablası. Pamir pekin (kemal) gülün sevgilisi rolünde. Evrim doğan(Nermin) Lütfi’nin eşi, botoks çılgını bir kadın. Uğur kurul (Cem) yaseminin nişanlısı, vurdumduymaz zengin bir genci canlandırmaktadır, Aslı Altaylar (Ayten) Ahmet’in karısı, Hasan beyin gelini evine ve ailesine düşkün bir kadın. Barış aytaç (Emre) Lutfi’nin Amerika’da eğitim gören oğlu. Elit Andaç Çam ( Seçil) kemal in eski eşi rolüyle ekranlarda olacaktır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.