arama

Güldüy güldüy Melissa Giz Cengiz vikipedi kimdir boyu yaşı kilosu

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

2007 yılında doğan Melissa Giz Cengiz yaşı 9 ‘dur. Oyunculuğa başlaması reklamlarda oynaması ile başlamıştır. 

Birden fazla reklamda rol alan Melissa Giz Cengiz kimdir? Şimdilerde Güldüy Güldüy çocuk eğlence programında canlandırdığı karakter ile çok sevilmektedir. Ayrıca Kiralık Aşk dizisinde de canlandırdığı ‘Esra ‘ karakteri izleyenlerin sevgisini kazanmıştır. Oynamış olduğu dizilerden sonra aldığı dizi tekliflerini ailesinin onayı ile kabul eden Melissa dizilerin ve reklamların aranan, sevilen oyuncularından olmayı küçük yaşta başarmıştır.

Melissa Giz Cengiz Kimdir, Nereli, Kilosu, Göz ve Saç Rengi, Boyu ...

Rol Aldığı Diziler: Böyle Bitmesin, Merhaba Hayat, Nerde O yeminler, Beni Böyle Sev, Bizim Okul, Çalıkuşu, Kiralık Aşk.

Rol Aldığı Reklam Filmleri: Anadolu Hayat Emeklilik, Ergo Sigorta, Eti, İkea, Knorr, Philips, Sütaş Büyümix, Sütaş Tatlım, Vitra.

Sergilemiş olduğu güçlü performans sayesinde beğenileri ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir oyuncu olmuştur. Çocukların çok severek izlediği Güldüy Güldüy Show ile her hafta karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda bu kadar yoğun iş temposuna rağmen eğitim hayatına da devam etmektedir. Böylesine başarılı bir oyunculuk sergileyen Melissa’nın ileriki yıllarda çok daha başarılı projelerde yer alması beklenmektedir. Kariyerinde çok iyi yerlere geleceği gösterdiği oyunculuk becerisinden de anlaşılmaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.