halı saha yapan firmalar halı saha yapan firmalar
Gardolap savaşları başvuru formu doldur | TREND SOKAK
arama

Gardolap savaşları başvuru formu doldur

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Kadınların hatta erkeklerin bile oldukça ilgi gösterdiği gardolap savaşları yarışması alışılan giyim yarışmalarından oldukça farklılık göstermektedir. Jüri üyeleri olan Raşit Bağzıbağlı, Gül Gölge Saygı, Ayşe Brav son derece nazik tavırları ile izleyenlerin sevgisini kazanmaktadır. 

Her gün belirlenen bir konseptle kendi stillerini jüri üyelerine beğendirmek için uğraşan yarışmacılar, aldıkları puanlarla yarışmada kalma çabası göstermektedirler. Her gün birinci seçilir ve haftanın son günü olan cuma günüde haftanın birincisi seçildikten sonra en az puan alan kişi yarışmadan ayrılmaktadır. Birçok giyim ve kombin yarışmasının aksine tüm insanların beğeniyle izlediği, her bölümün tekrarını bile kaçırmadan takip ettiği bir yarışma haline gelmesindeki en büyük sebep,

-Jüri üyelerinin eleştirilerini yaparken yıkıcı değil yapıcı olarak yapması

-Yarışmacı kızların seviyeli bir şekilde yarışmaları olarak gösterilmektedir. Sende eğer kendine ve tarzına güveniyorsan gardolap savaşlarına katıl. Gardırop savaşlarına aşağıdaki linkten başvurabilirsiniz.

http://www.fox.com.tr/Gardirop-Savaslari/basvuru-formu

Kimlik bilgilerinizi girdikten sonra fotoğrafınızı da eklemeniz gerekmektedir. Ayrıca boy, kilo bilgileri mutlaka girilmesi gerekmektedir. Karakter bilgilerinizi, tarzınızı anlatmalısınız. Başvuru formunda yer alan soruların hepsine cevap vererek yarışmaya katılım formunu doldurabilirsiniz. Verilen ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele sizi bekliyor olacaktır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ