Eski Sevgiliye Asla Söylenmemesi Gerekenler

  • admin

sevgili-trendsokak
Onu Özlediğinizi Söylemeyin
Eski sevgilinizi özlediğinizi düşünüyorsanız bunu sakın ona söylemeyin! Çünkü onu, yaptığı onca kötülüğe rağmen özlüyor olmanız egosunu tatmin edecek ve sizden daha çok uzaklaşmasını sağlayacak.

Ona asla hala sevdiğinizi söylemeyin!
Eğer onu sevdiğinizi söylemeye devam ederseniz yeni birisini bulana kadar size ‘gel canım git canım’ yapacaktır. Sizi üzmeye devam edecek ve hakkınızda ‘aptal’ diye düşünecektir. Kendinizi onun yerine koyun ve bitmiş bir ilişkinin ardından yaşanan onca kötü duruma rağmen sizi hala sevdiğini söyleyen birisi olduğunu düşünün!

Ona asla beraber bir şeyler yapmayı teklif etmeyin!
Onu tekrar kazanmak için kadınlığınızı kullanmak isteyeceksiniz. Ama buluştuğunuz ilk anda deliler gibi sarhoş olacak ve gecesinde beraber uyuyup çok büyük bir ihtimalle sabaha yalnız uyanacaksınız. Kendinizi kullandırmayın!

Ondan asla özür dilemeyin!
Özür dilemesi gereken kişi asla siz değilsiniz. Sizi artık istemeyen o! Sizden ayrılmak isteyerek ve bunu yaparak hayallerinizi yıkan da o! Verdiğiniz tepkiler ne olursa olsun sizin canınız çok acıdığı için bu durumlar yaşanıyor.

Ona asla mesaj atmayın!

Ortadan kaybolun! Peşine düşeceğinizi asla onsuz yapamayacağınızı ve arayacağınızı düşünüyor. Onu şaşırtın! Sizi merak etmesini sağlayın!

Ayrılır ayrılmaz yeni bir ilişkiye başlayıp onun gözüne sokmayın
Yaşanmış onca güzel günlere haksızlık etmeyin. Arkanızdan konuşması için eline koz vermeyin! Biraz durun ve nefes alın!