arama

Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm İzle – Bölüm Fragmanı ve Yaşananlar

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm İzle

Cennetin Gözyaşları 11. Bölüm İzle – Bölüm Fragmanı ve Yaşananlar – Ekranların merakla beklediği Cennetin Gözyaşları 12. Bölüm izle, bölümde yaşananlar ve bölüm fragmanı için yazımızı okumaya devam edin.

Cennetin Gözyaşları, 11. Bölüm özeti, Dizi oyuncularından olan Arzu ve bir diğer dizi oyuncusu olan Cengiz, dizinin dikkat çeken karakteri olarak bilinen Rıza’nın ölümünden kendilerinin suçlanacağını düşündüğü için dönüşü olmayan bir hataya bulaşırlar. Ortaya çıkan cesedi ortadan kaldıracaklardır. Ne var ki Soyer Ailesi de Rıza’yı arıyordur. En son görüldüğü yerde arama çalışmaları sürerken Cennet ve Selim de kendi sıkıntılarıyla uğraşıyorlardır. Dizi oyuncusu olan Selim, Nilgün’ün Cennet’i kaçırtıp, öldürmeye çalıştığını öğrenmiştir artık. Ailesini affetmeye niyeti bulunmamaktadır.

Cennet’in Gözyaşları 12. Bölüm Fragmanı

CENNET’İN GÖZYAŞLARI OYUNCULARI

Esra Ronabar (Arzu Soyer)

Arzu adlı karakteri canlandıran Esra Ronabar, son derece cazibeli, hırslı, oldukça akıllı ve sezgileri kuvvetli bir kadındır. Yaşadığı acı travma, hayata ve kendine duyduğu öfke, bastırmaya çalıştığı duyguları ve unutmaya çalıştığı geçmişi, Arzu’nun hayatta tam anlamıyla mutlu olmasına hep engel olmuştur. Bu yüzden gerçek anlamıyla mutlu olmayı beceremediği için hep doyumsuzdur. Daha başarılı, daha çok güç, daha çok takdir edilmek, içindeki boşluğu doldurmak adına hep daha fazlasını ister hale gelmiştir.

Almila Ada (Cennet Yılmaz)

Cennetin gözyaşları Cennet’i canlandıran Almila Ada, Okuduğu üniversiteden birincilikle mezun olmuş, başarılı, çok zeki bir kızdır Cennet. Oldukça güzeldir. Genelde canlı, enerjik, neşeli görünmektedir.

Berk Atan (Selim Arısoy)

Selim Arısoy’u canlandıran Berk Atan, Genç yaşta iş alanında önemli başarılara imza atmış yakışıklı bir adamdır. Çalışkan karizmatik, duygusal, güvenilir, dürüst ve ahlaklı biridir. Sakin bir yapısı vardır. Giyim kuşamına özen gösterir.

Hazım Körmükçü (Mahir Soyer)

Mahir Soyer’i canlandıran Hazım Körmükçü, Soyer ailesi fertleri arasında ilk oğuldur. Sema’nın ilk göz nuru ve Rıza’nın kurduğu imparatorluğunda baş veliahtıdır. Duygusal bir adamdır. Özgür bir ruha sahiptir.

Yusuf Akgün (Orhan Soyer)

Orhan Soyer’i canlandıran Yusuf Akgün, Soyer ailesinin, uçarı, ilk bakışta gereksiz ve sorumsuz gibi görünen ama pratik çözümlerle iş bitiren enerjik ve yakışıklı oğludur. Giyimine, dış görümüne çok fazla önem verir. Lükse ve spor arabalara düşkündür. Kadınlarla arası çok iyidir. Kalıcı ilişkilerin peşinde değildir.

Zehra Yılmaz (Melisa Soyer)

Melisa Soyer’i canlandıran Zehra Yılmaz, Melisa, Soyer ailesinin güzel mi güzel kızı, adeta bir göz bebeğidir. Anne babası tarafından son derece şımartılarak büyütülmüştür. Mahir’in kızına düşkünlüğü her kız babası gibidir ama Arzu’nun Melisa’ya düşkünlüğü başkadır. Dışa dönük, arkadaş canlısı, gezmeyi, eğlenmeyi, hayatı seven bir kızdır. Kıskanç ve bencildir.