arama

Çamaşır Makinesinin Alttan Su Kaçırması ve Çözümü

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Günlük yaşantı içerisinde son derece yaygın olarak kullanılan çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalanmalara yönelik olarak profesyonel servis çözümleri kaliteden ödün verilmeden tamamen ekonomik ve hızlı uygulamalar ile gerçekleştiriliyor. Böylelikle günlük yaşantı içerisinde son derece önemli bir kolaylık sağlamakta olan Arçelik markalı çamaşır makinelerinin arızalanmalarından kaynaklı meydana gelebilecek aksaklıkların ve gecikmelerin en kısa süre içerisinde sona erdirilmesi ve çamaşırların yeniden yüzde yüz hijyenik duruma getirilebilmesine yardımcı olacak çözümlerden yararlanabilme şansına sahip olabilmeleri sağlanıyor. Soğanlık Arçelik Servisi merkezinde en yeni Arçelik çamaşır makinesi modellerine ilişkin olarak dahi yaşanan arıza ve diğer tip kullanım sorunları için profesyonel standartlarda uygulanan servis uygulaması hizmetleri bulunuyor.

Çamaşır makinelerine ilişkin olarak Kurtköy Arçelik Servisi merkezinde en sık şekilde görülen arızalar arasında öne çıkan çamaşır makinesinin alt bölümünden su gelmesi problemi içinde hızlı ve etkin çözümler sağlanıyor. Çamaşır makinelerinin çalışma prensibi çerçevesinde yıkama işlemleri esnasında makinenin kazan bölümüne su şebekesinde yıkama programına göre belirli seviyelerde su alımı gerçekleştirilir. Yıkama işlemi ardından bu su tahliye hortumu ve tahliye pompası yardımı ile çamaşır makinesi içerisinde tahliye edilebiliyor. Ancak bazı çamaşır makinelerinde kullanım esnasında yoğunluktan, kullanım hatalarından veya çevresel koşullardan kaynaklı olarak çeşitli problemler meydana gelebiliyor. Bu tip durumlarda da çamaşır makinesinin alt kısmından su kaçması oluşabiliyor.

Çamaşır makinesinin alt bölümünden su kaçması problemine yönelik olarak deneyimli Kaynarca Arçelik Servisi teknik ekipleri tarafından yerinde müdahaleler en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda çamaşır makinesinin alt bölümünde bulunan su tahliye pompası ve filtresi ile birlikte su tahliye hortumunu kontrol ederek, herhangi bir delik, kırılma veya işlev kaybının oluşup, oluşmadığını kontrol eder. Bu parçalarda bu tip bir durum söz konusu olmuş ise doğrudan yerinde arıza onarım müdahaleleri kapsamında parça değişimi ile çamaşır makinesinin su kaçırması probleminin çözüme kavuşturulması sağlanır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.