Ayça Tekindor Kimdir Vikipedi Sevgilisi Yaşı Boyu Kilosu Nedir – TREND SOKAK
arama

Ayça Tekindor Kimdir Vikipedi Sevgilisi Yaşı Boyu Kilosu Nedir

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin

Ayça Tekindor Kimdir

Ayça Tekindor Kimdir Vikipedi Sevgilisi Yaşı Boyu Kilosu Nedir – Gündeme Zafer Alagöz ile gelen Ayça Tekindor kimdir, ayça tekindor vikipedi, ayça tekindor sevgilisi, ayça tekindor yaşı, boyu ve kilosu nedir? Sorularını cevaplıyoruz.

Ayça Tekindor,  23 Haziran 1972 tarihinde dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimiyle beraber lise eğitimini de başarıyla tamamlamıştır. Üniversite yıllarını ise Mimar Sinan Üniversitesi Keman Bölümünde geçirerek mezun olmuştur. Koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. İlerleyen yıllarda ise Okan Bayülgen’in 1998-2005 sezonları arasında Kanal D ekranlarında Zaga’da yer aldığı skeçler ile Türk izleyicilerine tanıtılmıştır. Yunan kökenli Elli Kokkinou sanatçısının “Masai” şarkısına Türkçe olarak “Yıkılıyo” şarkısı ile Türkiye tarafından tamamen tanınmıştır. Oynadığı reklam filmlerinde özgün cümleleri(“Yıkılıyo”, “Şişt! Bıyıklı” ve “Degajeme doğru”) ile bilinmektedir. TRT Müzik kanalında Deniz Yıldızı adlı programın sunuculuğunu da üstlenmiştir.

Ayça Tekindor’a Nasıl Ulaşılır

Youtube’den Ayça Tekindor’a Ulaşmak: https://www.youtube.com/playlist?playnext=1&list=PLhIv45cWZjQsXalbgZLxIlGLLn2Uz7xUv&feature=gws_kp_artist

Deezer’den Ayça Tekindor’a Ulaşmak: http://www.deezer.com/artist/101509?autoplay=true

Ayça Tekindor Sevgilisi Yaşı Boyu Kilosu

Ayça Tekindor sevgilisi net olarak bilinmemek ile beraber Ayça Tekindor 46 yaşındadır. Boyu ortalama 1,75 olarak bilinen Ayça Tekindor kilosu sürekli değiştiği için kesin bir rakam bilinmemektedir.

 

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
esenyurt forklift ehliyeti esenyurt korsan taksi Avcılar Erkek Yurdu